2737
2734
عنوان

مامانای گلی که تجربه از پوشک گرفتن نی نی هاتونو‌ دارین کمکم میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 66 پست
ولی کار امد بود بیچاره تو یه هفته با این روش از پوشک گرفته شد

دخترم خیلی از الان وسواس داره تمیزه میدونستم اون کارو بکنم ترک میکنه

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر منم دوسال وپنج ماهشه.اصلا همکاری نمیکنه میبرم دستشویی فقط بازی میکنه بعد ک میارم خونه تو شلوارش جیش میکنه

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔
2728
واقعا دیگه درموندم. چطور بفهمم آماده است؟ همه میگن تو داری بچه رو خسته میکنی.حتی مامانم از دستم عصبا ...

یه هفته دس نگه دار بعد شروع کن 

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
فقط نزنش نوروخدا ک بدتر میشه من از دوسالگی شروع کردم الان ک دوسال و نیمشه گرفتمش زمان میبره عجله نک ...

قدش فک کنم حدود ۹۴.

و توکل علی العزیز الرحیم .معجزه دنیای من...
2738

اگه صوتای دکتر هلاکویی رو گوش بدی میفهمی که با کتک زدن و عصبانی شدن داری چه بلایی سرش میاری؟

عقیده ش بر اینه که آدمای بزهکار ،عصبی ،خسیس و .......تو کودکی توی این مورد برخورد بدی باهاشون شده 

میگه توی تربیت کودک یکی از به شدت مهمترین رفتار ،برخورد با مسأله دفع کودکه

خوددانی

با روح و روان بچه چه کردی عزیزم . اثارشو چند سال دیگه میبینی 

چن سال بعد ازم تشکر میکنه بخاطر سخت گیریام

چرا میزنی بچه رو؟چندوقت دیگه هم پوشک ببند کم کم بگیرش .من بچم سه سالش بیشتر بود یهو پوشکو وا کردم گف ...

منم میخواستم دیرتر شروع کنم.چون با بچه سه ماهه خیلی سختم بود.ولی اینقدر خونواده و فامیل گفتن پس که ی میخوای بزرگتره رو از پوشک بگیری که تحت تاثیر حرفاشون قرار گرفتم. حالا همونا دوباره میگن بچه ات به این زودی یاد نمیگیره.وقتی خودش جیششو نمیگه دوباده پوشکش کن تا شش ماه دیگه که هوا گرم میشه😐😐

و توکل علی العزیز الرحیم .معجزه دنیای من...

[QUOTE=108585977]من دخترم دوسالش که شد از پوشک گرفتم بهش اول خیلی ملایم گفتم گوش نکرد وقتی دستشویشو میکرد توشلوارش می ...[/QUOTE]

وااااای عزیزم چرا اینکارو میکردی؟؟؟؟اینقدر روی بچه اثر بد داره!!!!اگه سی دی های دکتر هلاکویی را راجع به پوشک گرفتن گوش بدی متوجه میشی.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
اینکه به بچه بگی پی پی بخور تشکر داره؟؟؟؟؟؟؟عجببببب

اره با ادبیات خودش رفتم جلو دیگععع

2706