2726
منکه دوس دارم هویج پلو درست کنم ،واسه اولین بار،ازبس همه گفتن دلم خواست😌ولی بلد نیستم😳

منم اولین باره دستور پختشو توی یوتیوپ پیدا کردم

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منکه دوس دارم هویج پلو درست کنم ،واسه اولین بار،ازبس همه گفتن دلم خواست😌ولی بلد نیستم😳

منم احساس میکنم خوشمزه نیست🤧

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2728
من سوپ جو میزارم ولی نمیدونم کنارش چی بزارم شکم اینا رو سیر کنم😥

از سوپ متنفرم

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
😂😂😂😂😂😂😂😂ای جان با پنیر کش اومدن 

ببین انقد خداشاهده حالم گرفتس 

کلش انداختم رفت 

اصلا نمیدونم کجا بودن

با اینکه موهامو بالا بسته بودم😭

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
اگه شوهر من خورد و صداش در نیومد یعنی خوشمزه است من از دستور آشپزی دونفره استفاده کردم

خوشمزس پس 

چندتا دستور ازش دیدم تو نت 

منم میخوام،ولی بلدنیستم😳

یوتیوپ اموزش داده

ببین انقد خداشاهده حالم گرفتس  کلش انداختم رفت  اصلا نمیدونم کجا بودن با اینکه موهامو ب ...

🤔🤔🤔چرا انداختی موهای خودت بود دیگه چندش نیس ک  مو رو ور میداشتی غذاتو میخوردی 

من فقط ب موی خودم حساس نیستم 

میوه ک نشد شام اونم من بچه شیر میدم تیم ساعت دیگ دلم غش میره خخ

اهان بچه شير ميدين بحثش جداس پس بايد بخورين

ما كلا كم غذاييم شام اصلا نميخوريم ميوه اي ميخوريم ولي شام پختني نه

مگه ديگه چي بشه ناهار حاضري بوده باشه شامو يك املتي خاگينه اي سيب زميني قارچي چيزي درست كنيم

ورگرنه كلا به طور معمول من فقط ناهار درست ميكنم 

🤔🤔🤔چرا انداختی موهای خودت بود دیگه چندش نیس ک  مو رو ور میداشتی غذاتو میخوردی  م ...

وای چندشم‌میشه🤒 خودم تنها بودم مهم نبود 

ابروم رفت بخدا 

شوهرم با یه عشقی میخورد اصلا شرمنده شدم یکی تو بشقاب اون در ااومد

گفتم نخور نخور 

احساس میکردم‌بخوره بازم دز میاد😭😭😭😭😭😭

2706