2726
عنوان

خانم های ساکن تهران یه لحظه بیاید

141 بازدید | 14 پست

دوستان کسی میدونه خانه های مسکن مهر پردیس الان چه قیمتی هستند؟

من دیگه ناراحت هیچی نیستم چون تمام امور زندگیم رو به خالقم ،به خدای یگانه سپردم همونی که بهم زندگی داده پس به خودش سپردم تمام زندگیم رو،از شما هم میخوام برای حاجت من دعا کنید چون دعای دیگران درحق هم زودتر مستجاب میشه اجرتون با امام حسین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ظاهرا کسی نمیدونه خواهرجون

اره ، اینم شانس منه

من دیگه ناراحت هیچی نیستم چون تمام امور زندگیم رو به خالقم ،به خدای یگانه سپردم همونی که بهم زندگی داده پس به خودش سپردم تمام زندگیم رو،از شما هم میخوام برای حاجت من دعا کنید چون دعای دیگران درحق هم زودتر مستجاب میشه اجرتون با امام حسین
2728
تهرانیای نی نی سایت همه پنت هاوس نشینن یکیش خوده من 😂

ماشالله به شما

توگوگل سرچ کردم چیزی دستگیرم نشد ولی مسکن مهرماهدشت رو زده بود واحدهای هفتادمترب دویست به بالا چیزی هم درمورد وام واقساطش نبود

بدترین حالت اینه که ازچشمت بیفته ولی ازدلت نه قشنگ سرویس میشی
توگوگل سرچ کردم چیزی دستگیرم نشد ولی مسکن مهرماهدشت رو زده بود واحدهای هفتادمترب دویست به بالا چیزی ...

به نظرتون پردیس بهتره یا ماهدشت؟

یکی از اشناهای ما خرید البته هنوز ساختش کامل نشده

خونه هاشم کوزو ترکیه میسازه اینطور که میگن

پارسال خرید ۱۵۰

الان سیصدو پنجاه مشتری داره همون خونه ساخته نشده

گر نگه دار من آن است که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️❤️❤️
یکی از اشناهای ما خرید البته هنوز ساختش کامل نشده خونه هاشم کوزو ترکیه میسازه اینطور که میگن پارسا ...

چند متریش؟

2706