2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

به نظرم زوده جهت اطلاع

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بستگی به دوران مجردیت داره.سن ک مهم نیست

مثلا من وقتی ازدواج کردم از نظر روحی خیلی بهتر شدم دوران مجردیم فقط افسرده بودم کلا خاطرات بدی دارم از مجردی😑

خدایا اگه میشد به جز برکت،حرکت هم از خودت بود ممنونت میشدم  

من بیست و دو ازدواج کردم ولی از وقتی وقتی ازدواج کردم زندگیمو  عمرمو حساب میکنم قبلش همش گرفتار و تو اذیت بودم از لاغری داشتم میمردم از غصه  -شوهرم ظاهر و موقعیت خوبی داره ولی گاهی خانوادمو میکوبه سرم البته مهم نیست واقعیت 

عزیزم زندگی آدم هامثل هم نیس نمیشه برای همه ی نسخه پیچیدشمابایدشرایط خودت وخواستگارت رو سبک سنگین کنی ببینی اصلاآیاآمادگی پذیرش مسولیت زندگی مشترک روداری ؟چون ازدواج خوب واقعاخوب ولی خب بهرحال مسولیت هایی هم ب دوش هردوطرف هست وبعدم شرایط خواستگارت بسنجی ببینی چجورآدمیه آیاطرزفکرتون اخلاق ها وعقایدتون باهم هم خوانی دارندنمیگم بایدمثل هم باشیدنه ولی بایدبتونیدباهم کناربیاید ببین اون چ توقعاتی ازت داره توچه توقعاتی ازش داری اصلابرای ایندت برنامت چیه وایاایشون موافق ومیتونه همراهمیت کنه شماچی میتونی همراهیش کنی اگردیدین آمادگیشودارین وباهم تفاهم داریدمیتونین بابرنامه هم همدیگرهمراهی کنین و شماخواستگارت  ب دلت میشنه خب ازدواج کن ا،گ میبینی امادگی ازدواج نداری یاامادگیشوداری ولی شرایطتتتون بهم نمیخونه خب بایدبیشترفکرکنی چون راهیه ک بایدمنطق واحساس گداشت کنارهم وبراش تصمیم گرف