2733
2734
ای خدا چرا انقد عزابم میده چه گناهی کردم که زنش شدم   باهمه خوبی وبدیش  ساختم ولی هرروز به خودم به کارهام حتی به راه رفتنم هم گیر میده میخوام بمیرم ای خدا چکار کنم  خانوما کمی چیزها یادم بدین من دیگه از جون خودم سیر شدم  هر محبتی که بهش می کنم کارساز نیست  به خدا منو همیشه  مقایسه می کنه من ازاین همه مقایسه کردن بیزارم    هر کاری که می کنم منو مسخره می کنه وبهم نیش خند میزنه  و نیشش توی قلبم فرو می کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ازش ایراد بگیر تو هم. با مردهای دیگه مقایسه اش کن. از خودت تعریف کن از زبون دیگران. به بچه اگر داری یاد بده جلوش از تو تعریف کنه. مثلا بگه مامان خیلی خوشگله. تو مدرسه گفتم من شکل مامانم. 

توام ازون ایراد بگیر تا ترک کنه این رفتارشو

اولها ایراد نمی گرفتم می گفتم بزار یاد بگیره بهش می گفتم که کارش درست نیست  ولی الان که ایراد می گیرم  اونم در حد کم فورا فوشت می ده منم نمیخوام زیاد باهاش دم به دم بشم که باعث نشه زیاد بهم بی احترامی کنیم  

ازش ایراد بگیر تو هم. با مردهای دیگه مقایسه اش کن. از خودت تعریف کن از زبون دیگران. به بچه اگر داری ...

اره خودش می دونه که اگه یکی بگه که من خوشکلم هار میشه چرا دخترم همیشه می گه مامان دوستام میگن مامانت خوشکله واز بابات جونتره باباش از دخترم عصبانی میشه میگه اخه اونی که اینو گفته عقل تو کلش نیست 

2738
بهترین دفاع، حمله است!  بزن با خاک یکسانش کن با ایراد گرفتن و مقایسه کردن

اخه فکر میکنه فقط خودش قلب داره  اگه بامرد دیگه مقایسش کنم منو میکوشه خیلی روانیه 

اره خودش می دونه که اگه یکی بگه که من خوشکلم هار میشه چرا دخترم همیشه می گه مامان دوستام میگن مامانت ...

همینه دیگه! حتما حس خودکم بینی داره در برابر شما... اینجوری داره خودشو آروم میکنه

اولها ایراد نمی گرفتم می گفتم بزار یاد بگیره بهش می گفتم که کارش درست نیست  ولی الان که ایراد م ...

اخی عزیزم توچقد خوبی

مردا بیشترشون این خصلت ایرادگرفتنو دارن شوهرمنم بعضی وقتامیگیره ولی دیکه مسخره کنه یابهم نیشخند بزنه اینا ن کلاکم پیش میادازم تعریف کنه منم خودموزدم ب بیخیالی

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  
اخی عزیزم توچقد خوبی مردا بیشترشون این خصلت ایرادگرفتنو دارن شوهرمنم بعضی وقتامیگیره ولی دیکه مسخره ...

من خدا شاهده آرزو دارم یک بار فقط یک بار تعریف کنه تا توی مغزم برای مواردی که ازش بدم میاد اون تعریفش رو جلوی چشمام مجسم کنم  

من خدا شاهده آرزو دارم یک بار فقط یک بار تعریف کنه تا توی مغزم برای مواردی که ازش بدم میاد اون تعریف ...

بهش بگومن ناراحت میشمااینجوری میکنی با زبون ن دعوابگوخودتوازچشم ننداز 

توام ب خودت برس خب ببین کجاهاایراد داره رفتارت درست کن ببخشید

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  
بهش بگومن ناراحت میشمااینجوری میکنی با زبون ن دعوابگوخودتوازچشم ننداز  توام ب خودت برس خب ببین ...

خواهش می کنم عزیزم   من حتی با مشاوره صحبت کردم عزیزم گفت که خودت هیچ ایرادی نداری همش شوهرته فقط انگار مشکل روانی داره