2737
2734
گشاد خودتی😂😂🤣🤣

😐

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
از کجا طرز استفادش و میدونی

تو گوگل هست میتونی سرچ کنی..اما میتونی از داروگیاهی تهیه کنی و همونجا برات اسیاب میکنه طرز استفاده اش هم بهت میگه..در ضمن فقط واسه گشادی یا شل بودن ماهیچه های واژن نیس واسه عفونت هم عالیه..من واسه عفونت استفاده کردم کلا پلمپ شدم😐😐😐یک هفته جونم در اومد

خدای مهربونم هزاران بار شکرت♥️یه صلوات واسه سلامتی خانوادم بفرستید دوست جوونیا لطفا..ممنونم😍
تو گوگل هست میتونی سرچ کنی..اما میتونی از داروگیاهی تهیه کنی و همونجا برات اسیاب میکنه طرز استفاده ا ...

از کجا خریدی عزیزم؟

بعد از چند بار مصرف پلمپ شدی؟البته ببخشید 

🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد🙏🏻

عزیزم ختم جدید حدیث کساست اگه تمایل داشته باشی شرکت کنی خبر بده این چهارشنبه شروع میشه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4995450/ختم-حدیث-کسا?postId=153950955

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا