2410
2553
عنوان

گوشی بازا آیفون بازا میشه بیایید

135 بازدید | 16 پست

گوشی ندارم بچه ها . دلمم نمیخواد زیاد هزینه کنم شوهرم میگه سامسونگ a10بخرم حدود دو تومن . 

دوستم میگه ایفون بخرم s۵ حدود یک وششصد.

بنظرتون چیکنم؟؟؟؟ کدوم بهتره ؟؟؟ 

ایفون دست دوم یا سامسونگ آک؟

سامسونگ

آیفون دیگه تو ایران جواب نمیده خیلی برنامه هارو باز نمیکنه خصوصا که دست دو و یه مدل قدیمی هم هست اصلا بدرد نمیخوره

سامسونگ ولی خیلی بهتره از همه نظر

💜🧡ای خوش آن لحظه که در بی خبری سر کردم    کاش میشد به همان بی خبری برگردم🧡💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

قطعا ایفون ولی 5s.از یه جایی به بعد اپدیت های اپل رو پشتیبانی نمیکنه

من فقط یکبار از سامسونگ استفاده کردم و تجربه ی مضخرفی بود 

هنگ کردن های بی دلیل 

افت باطری 

و...

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

ولی شما سامسونگ این مدل نخر چون شوهر من یه هفته داشت پشیمون شد برد پس داد a40خرید خیلی راضیه ولی سه تومن گرفته 

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡
2714

بااینکه از سامسونگ خوشم نمیاد ولی گوشی دست دومم دوس ندارم

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼
قطعا ایفون ولی 5s.از یه جایی به بعد اپدیت های اپل رو پشتیبانی نمیکنه من فقط یکبار از سامسونگ استفاد ...

شما الان کدوم مدل آیفون داری 

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡
قطعا ایفون ولی 5s.از یه جایی به بعد اپدیت های اپل رو پشتیبانی نمیکنه من فقط یکبار از سامسونگ استفاد ...

اون سامسونگ ها گذشت من الان نوت هشت دارم امکاناتش از ایفون ۱۰ خواهر شوهرم بالاتره اصلا دوربینش قابل مقایسه باهم نیست ایفون فقط پول مارک میدی 

2706