2410
2553
عنوان

کسی مفهومشو میدونه؟

211 بازدید | 20 پست

بچه ها کسی تعبیر خواب بلده؟

من دیشب خواب دیدم پیش مردایی هستم که خوش پوشن و کت تنشونه ولی فقط بالا تنشون...

پاهاشون کاملا شبیه حیوون بود ؛ یه چیزی مثل اسب ،آهو یا از این قبیل حیوونا

یکیشون انگار ازم خوشش میومد و در اخر هم منو تبدیل به موجودی مثل خودشون کردن با همون پاها...

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 

خیره

چیزی نیس اهمیت نده

حجاب از نظر ائمه علیهم السلام:  *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند!     *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳)     *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱)    *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خیره چیزی نیس اهمیت نده

من کلا به خواب اهمیت نمیدم

ولی این یکم برام فرق میکنه میخوام ببینم کسی به اون موضوعی که من بهش فکر میکنم اشاره میکنه یا نه

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 
سم داشتن بیخیال باش مهم نیست

دقیقا....

منم پریشب خداب دیدم رفتم 10 قدمی داعش تو ی پناهگاهی هر لحظه امکان حمله شون بود

اگ کوچکترین صدایی میدادیم میفهمیدن اونجاییم و میومدن سراغمون

تا صبحم از ترس 200 بار از خواب پریدم اما هردفعه خوابیدم ادامه خواب و دیدم😒

حجاب از نظر ائمه علیهم السلام:  *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند!     *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳)     *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱)    *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹)
2714
من کلا به خواب اهمیت نمیدم ولی این یکم برام فرق میکنه میخوام ببینم کسی به اون موضوعی که من بهش فکر ...

هیچی فکر کنم

یکی از جنا عاشقت شده میخاد بیاد خواستگاریت😂😂😂😂

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
منم پریشب خداب دیدم رفتم 10 قدمی داعش تو ی پناهگاهی هر لحظه امکان حمله شون بود اگ کوچکترین صدایی می ...

من خواب مرگم ببینم ازش میگذرمو میگم فقط یه خوابه

اینم میگم که خواب بود فقط ولی دلم خواست نظر بقیه رو هم بدونم

من کلا به خواب اهمیت نمیدم ولی این یکم برام فرق میکنه میخوام ببینم کسی به اون موضوعی که من بهش فکر ...

چ ساعتی خاب دیدی این مهمه

هرچه دلم خواست نه آن میشود/هرچه خدا خواست همان میشود....ای خدا راضیم به رضای تو..خدایا خودت پشتوپناه بی کسان باش خودت دست گرفتارارو بگیر خدایا تواین زمونه که کسی امیدی به زندگیو آینده نداره تو امیدشون باش .خدایا مشکل همه روحل کن تو انقدر خوبی انقدر مهربونی میدونم هوای بنده هاتو داری خدایا امیدمون به توعه🙏                               یه  صلوات بفرستین برای سلامتی وظهور امام زمان
هیچی فکر کنم یکی از جنا عاشقت شده میخاد بیاد خواستگاریت😂😂😂😂

من اصلا به خرافات علاقه ندارم

ولی مدتی بود که چیزایی رو کنارم حس میکردم و یه خوابم عجیبم دیده بودم

تا اینکه با مادرم دربارش صحبت کردم و اون گفت منم اتفاقا یه خواب دیدم و باید سفره بندازم که مشکلت حل شه

که خداروشکر دیگه چند ماه بود خوب شده بود تا دیشب که یهو این خوابو دیدم

چ ساعتی خاب دیدی این مهمه

نمیدونم صبح که بیدار شدم یادم مونده بود البته دیشب یه بارم ۲ بیدار شدم نمیدونم شاید اونموقع دیدم

فیلم تخیلی ندیدی جدیدا

نه😅

2706