1472
1411
عنوان

هر روز که میگذره خدا رو شکر میکنم ارایش عروسیم ملایم بود.

| مشاهده متن کامل بحث + 680 بازدید | 54 پست
خوش بحالت دغدغت کمه، وقت داری واسه این موضوع شکرگزاری کنی هرروز 

ای بابا حالا اومدیم ی دور همی باشیم اسممون رو گذاشتی بی دغدغه اخه از دغدغه هام بگم کی درکم میکنه تو نی نی سایت ولش کن

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

اره من خیلی روز عروسیم بد بوده سال 89 بود بدترین شکل ممکن بودم

منم سال ۹۲

ابروهام باریک کرد😑

سایه رو تا شقیقه هام کشید

موهام😢

کله م به سوی بالا داشت فرار میکرد انکار

جالب اینجاس بهش گفته بودم سرمو بزرگ نکن 

لاغرم بهم نمیاد .ولی کارخودشوکرد 

زیباترینِ خاطره..پاییزِ پشت پنجره..خواستم بدونی این روزا..حالِ من از تو بددددترِ
اوموقع ابرو شیطونی رو بورس بود ادم چهره عروسا رو نگا میکرد خوده شیطان رجیم بودن ساقدوشا هم دستیارای ...

من دوست داشتم ابرومو کات کنم آرایشگرم خدا خیرش بده قبول نکرد و یه چشم غره رفت بهم نشستم سر جام 😃😃😃الان بعد از ۱۰ سال ارایشم خیلی ملایم بوده و هنوز قدیمی نشده 

جاریم ۲ سال بعد من عروس شد ابروشو کات کرد و شیطونی برد بالا بعد عروسی اصلا ابرو رو صورتش نبود زشت شده بود 😲😲😲

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
1475

من سال ۸۱عروسیم بود

خیلییییی از ارایشم ناراضی بودم حتی یه خط چشم درست نکشیده بود گریم که بماند

انگار خودم ارایش کردم

ولی اوتروز عکسمو گذلشتم همه خوششون اومد😁میگفتن خیلی ساده و خوب بودهربرا اون همه سال پیش

همه چيز داشت خوب پيش ميرفت تا اينكه...................بزرگ شديم
8
94 اونموقع مامانم گفت وا هیج فرقی نکردی و اینا ولی خوشکل شده بودم الان میبینم همیشگیه 

من 93 عروسيم بود . کلي تغيير کردم چون گريم داشتم اما آرايشم خيلي مليح و ملايم بود .هنوزم که عکسامو ميبينم راضي هستم

نه من سال ۹۰, بودم کاملا اروپایی درستم کرد آرایش لایت وخوشکل ولی مهمونا میگفتن این چه آرایشیه انگار نه انگار ولی خودم دوس داشتم

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹

سال 87 هم فامیل ما اونقدر ارایش رنگارنگ رو چشمش کرد و ابروشو تیغ زد و کشید بالا ک اصلا چشمش معلوم نبود تازه اونموقع همش ج ارایشگرش چهره سازانه و اینا.خود دختره چشماش درشت بود

1476
1457