2726
میگفتی اگه نظر شوهرم با تو یکی بود ک میومد تورو میگرفت‌ 

میگم که اصلا نتونستم جوابشو بدم اه باز یادش افتادم حرصم گرفت در صورتی که منو همسرم در یه سطحیم از هر نظر یکیمون بالاتر از اونیکی نیست

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب وایستید تعریف کنم 

امروز همراه همسرم رفتیم مدرسه دخترم از محل کار رفتیم من با تیپ کار ولی همسرم چون بار اول بود میومد پیش معلمش رفت خونه اصلاح کرد و کت شلوار پوشید اون خوش تیپ تر شده بود فک کنم برای این اون به چشمش سرتر اومده بود 

معلمش برگشت به من گفت کجا تورش کردی 

با توجه به اینکه معلم دخترمه نمیتونستم بد جواب بدم ولی فقط گفتم شما خانمیدا  فقط به خنده رد کرد 

بنظرم حرف بدی اومد

البته همسرم لابلای حرفا جوابشو داد گفت خانمم اله بله و ...هزارتا تعریف ازم کرد 

چرا اینطوریه اخه

میگم تورش نکردم عزیزم خودش امد خونه مون برای خواستگاری و هم رو پسندیدم 

انتخاب شدم عزیز توری نیست 

اگه هم قبلا باهاش دوست بودم یا شناختی داشتم 

میگم عزیزم به عشق تویی یه نگاه اعتقاد داری وقتی منو دید با سماجت بسیار امد طرفم و شماره خواست امد خواستگاری یه همچین چیزی که بسوزه

خدایا شکرت خودت مراقب همه چیز باش بارالها من که از دستم جز دعا کاری بر نمیاد.دوستت دارم خدا جونم هیچ کس رو ناامید نکن بارالها

اصولا جواب نمیدم جوابم ی لبخنده🙂اینجوریه خیلی وقته بی احترامی رو اینجوری جواب میدم باید بروونن همه که هر حرفی جواب نداره مخصوصا بی احترامی

و خدایی که در این نزدیکیست  
خب وامیستید تعریف کنم  امروز همراه همسرم رفتیم مدرسه دخترم از محل کار رفتیم من با تیپ کار ولی ...

خب خدارو شکر ک شوهرت خوبه و خودش جوابشو داده😁 

ولش کن 

اگه برا من بود بیشعور نیشش تا بنا گدش باااز میشد از اون طرفم هعی خودشو برا من میگرفت و قمپز در میکرد🙁

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
خب وامیستید تعریف کنم  امروز همراه همسرم رفتیم مدرسه دخترم از محل کار رفتیم من با تیپ کار ولی ...

عقده ای بوده دیگه فوضول پلاستیکی بوده 

یه اسفند برای خودت و شوهرت دودکن صدقه بنداز چشم نخوری

خدایا شکرت خودت مراقب همه چیز باش بارالها من که از دستم جز دعا کاری بر نمیاد.دوستت دارم خدا جونم هیچ کس رو ناامید نکن بارالها

اتفاقا دختر خالم بهم گفت ، شوهر خودش خوش قیافه نیست واسه همین کلی ب شوهرم حسادت میکرد منم گفتم شکارچی ماهری بودم تور لازم نبود ، همچین شاه ماهی با تور معمولی صید نمیشه عزیزم ولی تو فکر کنم با ملاقه رفته بودی شکار

البته ناراحت شدما اما دلم خنک شد حرصش دادم اصلا به روی خودم نیوردم ک غیر مستقیم گفته شوهرت بهت سره

حسود بوده ،چه پرو که میگه تور کردی ،میخواستی بگی من از این اخلاقا نداررم والا بهت کمک میکردم 🤣

کاهش وزن برای بارداری هر چه زودتر 🤕وزن العانم ۷۴و۵۰۰ ..وزن هدف اول ۷۰ ...هدف دوم ۶۸ ...هدف سوم ۶۵ ،یه دعای خیر هم جهت نینی دارشدنمون بکنید شاید خدا به دعای شما کمکمون کرد 😘 

فک کنید چندتا مامان دیگه اونجا بودن 

اصلا نمیشد اینهمه جواب طولانی بدم بحث رو رو تور کردن متوقف کنم بنظرم کلا بیشتر ضایع بود خلاصه سکوت کردم فقط همون یه کلمه جوابشو دادم 

ولی خیلی حس کردم زیاد توجه نمیکنه چی میگه

2706