2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اسم اش ليتروكسين است به نظرم

لووتیرکسین.

این قرص هیییییچ ارتباطی به بارداری نداره فقط کارکرد غده تیروئید و تنظیم میکنه 

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊
2714
لووتیرکسین. این قرص هیییییچ ارتباطی به بارداری نداره فقط کارکرد غده تیروئید و تنظیم میکنه 

به من دكتر داد براى باردار شدن گفت بخو تا ٣ماه چون اين هم ربط داره اگر كم كار باشه

😍لطفا دعا كنين بچه ام را سالم وصحتمند بغل كنم 😍
به من دكتر داد براى باردار شدن گفت بخو تا ٣ماه چون اين هم ربط داره اگر كم كار باشه

ازت آزمایش گرفت؟؟؟؟

رو چه حسابی لووتیروکسین داد؟؟؟

تیروئیدت بالا پایین بود؟؟؟؟

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊
ازت آزمایش گرفت؟؟؟؟ رو چه حسابی لووتیروکسین داد؟؟؟ تیروئیدت بالا پایین بود؟؟؟؟

آره آزمايش دادم گفت پاينه عزيزم من انگلستانم اينجا دگه شايد بفهمد بهتر 

😍لطفا دعا كنين بچه ام را سالم وصحتمند بغل كنم 😍

همینجوری حدس زده کم کاری قرص داده حامله بشی؟؟؟

اصلا دکتر زنان قرص تیرویید نمیده که دکتر غدد میده.

ببینه تو آزمایشت تیرویید داری داروهای مربوط به تخصص خودشو میده بعد میگه یه دکتر غدد هم برو 

آره آزمايش دادم گفت پاينه عزيزم من انگلستانم اينجا دگه شايد بفهمد بهتر 

خب اگر اونجا میفهمد بهتر، سوالتم از خودشون بپرس.

رگ گردنم ترکید انقد که گفتم تیرویید ربطی به دکتر زنان نداره ☹