2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

هیچی غصه نخور.تحت نظر یه دکتر خوبم باش.منم ماه قبل بعد ۱۲ روز و خوردن لتروزول پریود شدم 

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊
هیچی غصه نخور.تحت نظر یه دکتر خوبم باش.منم ماه قبل بعد ۱۲ روز و خوردن لتروزول پریود شدم 

داكتر برام داروى كم كارى تيرويد داده كسى با خوردن اين باردار شده

😍لطفا دعا كنين بچه ام را سالم وصحتمند بغل كنم 😍
2714
علت عقب انداختننت چی بود؟پیگیزی کن

هيچ مشكلى نبود داكى گفت اگر تو يه هفته بى بى ان مثبت شد باردارى اگر نه منتظر پريود باش

داكتر برام داروى كم كارى تيرويد داده كسى با خوردن اين باردار شده

داروی کم کاری تیرویید چه ربطی به بارداری داره.

اونو برای تیروییدت داده داروهای تحریک تخمدان و باروری فرق داره 

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊
داروی کم کاری تیرویید چه ربطی به بارداری داره. اونو برای تیروییدت داده داروهای تحریک تخمدان و بارور ...

دكتر گفت تيرويد ان نارمل است اما براى باردارى كم كاره 

هيچ مشكلى نبود داكى گفت اگر تو يه هفته بى بى ان مثبت شد باردارى اگر نه منتظر پريود باش

ینی‌ منم بایدمنتظر پری باشم؟؟وبارداری تواین ماه منتفی؟؟!😳

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
داروی کم کاری تیرویید چه ربطی به بارداری داره. اونو برای تیروییدت داده داروهای تحریک تخمدان و بارور ...

گفت اينو بخور امكان اش است باردار بشى زود تر

دكتر گفت تيرويد ان نارمل است اما براى باردارى كم كاره 

منم لووتیروکسین میخورم ولی ربطی به داروهای بارداری نداره دکتر غدد باید تجویز کنه.

باید بری متخصص غدد با آزمایش tsh دکتر غدد بهت دارو بده متخصص زنان چه میدونه تیرویید چیه آخه 

2706