2737
2734
عنوان

شام چی درست میکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2014 بازدید | 175 پست
آره خواستم تنها بخورم دلم نیومد بازم😂😂رفتم بیدارش کردم باهم خوردیم وسطاش میگفت خدا منو بکشه تا تو ...

اخ اخ عین شوهرمن ادم اینقد لوووووووووووسسسسسسس

می رقصانم زندگیم را بساز خودم    هیچوقت از خدا ناامید نشید معجزاتش به موقع تو زندگیتون رخ میده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه چهار شنبه ها همگی میریم خونه مامانم

خوش باشید 😘

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2731

تمپی جون غذا خوردی عزیزدلم ؟

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
تمپی جون غذا خوردی عزیزدلم ؟

آره عزیزم خواستم برم بخورم دلم نیومد بیدارش کردم باهم خوردیم 

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

من لوبیا پلو واسه ناهار درس کردم واسه شام هم هست ،خودم هوس تخم مرغ ابپز عسلی کردم  

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
آره عزیزم خواستم برم بخورم دلم نیومد بیدارش کردم باهم خوردیم 

نوش جون  خوب کاری کردی

2738
هیچی 😐شام نمیخوریم معمولا 😕

گرسنه چطور تحمل میکنین! تا صبح گرسنگی اذیتتون نمیکنه؟

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌
من لوبیا پلو واسه ناهار درس کردم واسه شام هم هست ،خودم هوس تخم مرغ ابپز عسلی کردم    

به به عسلی😋😋

نوش جون  خوب کاری کردی

مرسی فداتشم😘

منم هشت ساله مادرم دعوتم نکرده تا حالا هربارم خودم رفتم یا نیمرو بوده یا اوجش ماکارونی. دیشب بابام گ ...

میفهممت من ازتوبدترن دیگه نمیرم  ،نمیدونم چرا ازمن خوششون نمیاد

به به عسلی😋😋

خخخخ اره صبحونه واسه شوهرم وپسرم درس میکنم خودم میخابم بد جور هوس کردم شاید واسه شام خودم درس کردم

کاش استخونات مال من بود گوشتام واسه تو.واااالا من یکم اضافه بخورم احساس میکنم انسان پاستیلی شدم فقط ...

تو روحت 😂😂😂😂

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

ما فیله سوخاری داریم جاتون خالی

استارتر جان خیلی کار خوبی کردی شوهرتو صدا زدی واسه ناهار.

از این به بعد یه ته بندی بکن تا ایشون بیان. گناه داره به خاطر زندگیتون میره سر کار. خیلی بچه بازی دراوردی ببخشید

هرچند خودمم گاهی از این کارا میکنم🙈🙊

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2706