2726
عنوان

خسته شدم

54 بازدید | 7 پست

من ازبابام برای شوهرم گوشی خریدم .حالاهی شوهرم پولشونمیده .من این وسط گیرکردم ن پولشومیده ن گوشی وپس میده خیلی خسته شدم نمیدونم چیکارکنم همش حرص میخورم

بعضیانمیخوان بفهمن،هرچقدرم توضیح بدی فقط خودتوخسته میکنی...  ولشون کن بزارتوافکارای غلط خودشون بمونن  

چه بد حساب 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به شوهرت بگو بده 

اگه گفت میدم زمانشو بپرس 

اگه گفت نمی دم رک به پدرتون بگید دیگه کاری براش نکنن 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
همیشه سراین بدحسابیش ابروم میره

کاری براش نکن 

چیزی نخر مگر اینکه خودت پولشو بدی