2737
2734
عنوان

فقط من اینجوریم یا بقیه هم مثل منن

319 بازدید | 20 پست

من هر وقت میخوام برا مهمون غذا بپزم عذا میگیرم میخواد ۴ تا مهمون باشه میخواد ۱۰ تا استرس میگیرم تا حالا غذا بد درست نکردم دست پختمم خوبه ولی همش استرس دارم خودمم اصلا نمیتونم بخورم اینکه چه قدر مواد بریزم چه قدر سبزی رب حبوبات کم و زیاد نشه اصلا بلد نیستم همش باید بپرسم خیلیم مهمونی دوست دارم ولی برا همین غذا درست کردن از مهمون متنفرم نمیدونم چه کار کنم تازه مهمونم میدم باید دعوتی باشه از قبل برنامه ریزی کنم سر زده کسی بیاد خونم برا ناهار شام کلا هنگ میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

سخت میگیری به خودت واسه همینه. منم اوایل ازدواج اینطور بودم . بعد دیگه وقتی مهمون اومد به خودم سخت نگرفتم که باید مثلا سوپ باشه یا سالاد یا حتما بهترین غذا دربیاد . هرچی که بلدم همونو درس میکنم خیلیم خوب درمیاد . خیلی عادی انگار واس خودتون غذا میپزی. اندازه هارم واس خودتون چقدر استفاده میکنی بسته به تعداد مهمون چند برابر کن

زندگیم : طاها♥️♥️♥️بهار

وای من از همین میترسم الان نامزدم بعد عروسی چجوری باید مهمون پیش ببرم

و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای من است 💚💚 خدا جونم منتظر معجزه تو زندگیم هستم پس معجزه کن ای معجزه گر
سخت میگیری به خودت واسه همینه. منم اوایل ازدواج اینطور بودم . بعد دیگه وقتی مهمون اومد به خودم سخت ن ...

خوب همین سختمه مثلا نمیدونم برا قرمه یا قیمه چه قدر لپه و لوبیا بریزم یا چه قدر سلزی حالا سر رب و ادویه که یکم سختگیریم کمتر شده نگاه میکنم رب کم بود میزنم سر ترشی و ادویه هم میچشم یا برنج که دیگه واویلاست 

2706