2726
عنوان

از ریخت افتادم بخاطر شوهرم.....

1320 بازدید | 44 پست

دوماه سه ماه نمیبینمش، سر کاره، کارش رو کشتیه، بعد وقتی میاد فوقش سه هفته پیشمونه، اونم یا دعوا و قهره سر خانوادش؛ یا کلا بی خیال و بی توحه، سرد، دستشم بهم نمیزنه، سال تا سال رابطه نداره، پولاشو صرف خانواده و رفیقاش میکنه، میگم نکن، میگه مگه واست کم گذاشتم، مستاجریم، نه سرمایه داریم نه پس انداز نه آینده!! وقتی هم ازمون دوره بازم سر خانوادش قهر و دعوا! حزف نمیزنه باهام مشورت نمیکنه! خسته شدم از دستش، سردرد عصبی گرفتم؛ وزنم به طور وحشتناکی رفته بالا...حتی حوصله ی مسواک زدن و دوش گرفتن هم ندارم ....من زنی زیبا و جذاب و سرحال و سرزنده بودم‌...تمام حسارو در من نابود کرده، با اینحال بازم دوسش دارم و منتظرم درست شه اوضاع، هشت ساله ازدواج کردیم و یه دختر پنج ساله دارم....همه تعجب میکنم از ظاهر من،،، ولی چه کنم که روحیه ام داغونه، خدا لعنت کنه خانوادشو که زندگیمو به این روز انداختن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم مقصر خودتی مردا نمیتونن هی غرغر بشنونن و سرد میشن.

من خودمم همینکارارو کردم جز اینکه کردی ک عاشقانه منو میپرستیدو از خودم سرد کردم چیزی نذاشت برام

ولی اخلاقمو عوض کردم الانم شوهرم دورم میگرده

مردا میدونن فامیلشون بدی میکنن ولی طاقت شنیدن ندارن

وقتی توهمش یاهاش سر جنگ داری ملوم دلش نمیخاد حتی صداتو بشنوه

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
2706