1600
1609

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522

قرمه ی دیشب

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن،چون ممکنه درگیری سختی بین مون اتفاق بیفته،،، عیسی به دین خود، موسی به دین خود، والسلام، ختم کلام، نامه تمام! 

سیرابی. تو زود پزه😋

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان یه گل پسرم و یه دخمل  تو راهیم دارم.شدیدا معتقدم که"نخند، سرت میاد، زمین گرده ".                          لطفاً لایکم نکنید. ممنون 😘😘
8

خورشت لوبیا سبز با گوشت بوقلمون+برنج+سالاد

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌

عکس ناهارم باید کوکو کنیم تا بذاری!!!!!!!!! اوف

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن،چون ممکنه درگیری سختی بین مون اتفاق بیفته،،، عیسی به دین خود، موسی به دین خود، والسلام، ختم کلام، نامه تمام! 
1563

فسنجون با پیاز بعدشم میرم یه دوش میگیرم و میخوابم درس هم نمیخونم😏

یک لحظه پری شکلم یک لحظه پری خوانم             در آتش مشتاقی هم جمعم و هم شمعم          هم دودم و هم نورم هم جمع و پریشانم     چون شکر و چون شیرم با خود زنم و گیرم     طبعم چو جنون آرد زنجیر بجنبانم        نی خوبم و نی زشتم نی اینم و نی آنم    نی بنده نی آزادم نی موم نه پولادم     نی دل به کسی دادم نی دلبر ایشانمگر در شرم و خیرم از خود نه‌ام از غیرمآن سو که کشد آن کس ناچار چنان رانم

دیشب برنج و مرغ درست کردم میل نداشتیم نخوردیم ناهار میخوریمش 😈

جدیدان اطواری طوری مرغو درست میکنم😁خورشت مرغو درست میکنم تقریبا پخت در میارمش مرغ ها رو ته قابلمه برنج میچینم روشو برنج ابکش شده میریزم میزارم میپزن بعد میخوریم😋

یه وقتایی یه سری تاپیک ها و کامنت ها رو میخونم با خودم میگم خوب شد نی نی سایت طراحی شد تا اونهایی که عقده و کمبود های درونشونو نمیتونن تو دنیای واقعی پیاده کنن و خریدار ندارن .... اینجا خالی کنن ،حسن بزرگ این قضیه اونجاست که  حداقل اینجوری حالت که داشت  بهم میخورد دگمه اف و میزنی و میری و نفس راحت میکشی و شکر میکنی همچین عقده ای هایی دور ورت نیستن .👌
سیرابی. تو زود پزه😋

وووووی دلم خواست  

1611