2737
2734

من بطورشدیدی منفیه دست خودمم نیست بعضی وقتادیگه کم میارم

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیشتروقتا سعی میکنم مثبت باشه

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
2731

من بعد بيماري و فوت پدرم

بيماري و فوت خواهرشوهرم اونم به فاصله سه سال

خيييلي خيييلي ترسو و منفي نگر شدم

پر  اضطراب و دلهرم

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!

من قبلا خیلی مثبت بود ولی انگار بعد از زایمان یک سری حقایق برام روشن شد دیگه میره به سمت منفی!واقعا نمیتونم مثبتشو نگاه کنم!

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
من بطورشدیدی منفیه دست خودمم نیست بعضی وقتادیگه کم میارم

وای منم همینطورم

چکار کنیم اخه

این که نشد زندگی 

جوونیمون داره میره

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐
2738
من بعد بيماري و فوت پدرم بيماري و فوت خواهرشوهرم اونم به فاصله سه سال خيييلي خيييلي ترسو و منفي نگ ...

من همش فکر مریضیم😭

منفیه رفتم پیش روانشناس گفت تومگه خدایی یا پیامبری هستی که میگی این کاراین جوری میشه منم کمی قانع شدم خوب بود درکل و اگه متاهلی گفت بیشترفانتزی های جنسی برا خودت درس کن وبه شوهرت بگو اون کارا بکنه تا هم جسم ات و روح ات اروم بشه

خدایا شکرت 😍😍😘😘
من قبلا خیلی مثبت بود ولی انگار بعد از زایمان یک سری حقایق برام روشن شد دیگه میره به سمت منفی!واقعا ...

چی مثلا

منفیه رفتم پیش روانشناس گفت تومگه خدایی یا پیامبری هستی که میگی این کاراین جوری میشه منم کمی قانع شد ...

حرفاشو میگی؟

دیگه چیا گفت؟

مثلا رابطی جنسی و چ کنیم واضح تر توضیح میدی؟

وای منم همینطورم چکار کنیم اخه این که نشد زندگی  جوونیمون داره میره

نمیدونم نظری داری بمنم بگو

میری پیش مشاور میگه تمرکز کن نزار فکرای بد بیادتوذهنت انگار خودم اسکلم نمیدونم نباید بهشون فکرکنم 

من نزدیک۶ماهه اینطوری شدم همش کابوس میبینم راه حلی هم پیدا نکردم استرس دائم دارم و بخاطرش اظطراب میگیرم همش بیقرارم تب ولرزدارم

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه
2706