2726
من تو تهرانم همه چی واقعا گرونه بخاطر همون شک داشتم ب حقوق این

زندگى رو بايد ساخت دوست من💪بستگى به خواسته هات داره،درامد اين اقا كه ميگى نرماله خوبه با يكم حساب كتاب فك نكنم سخت بگذره بهت

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂
واااای الان رفتم ب تاپیکات نگاه کردم.😂😂😂😂 چقدر آخه سما میتونی عقده ی پولداری داشته باشی ک اومدی ...

باشه طوری نیست خوش حال تو که ۳ میلیون یه جا دیدی در ضمن کسی هم ازت نظر نخواست استاتر دیگ خودت فکرتو بکن ببین باید چیکار کنی 

خوشبخت شی خانومی  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
افرین   نظر منم همینه-دختر مردمو الکی دلسرد میکنه-حالا همچین کیسی براش بیاد با سر میدوها هااا

نه من الان با یکی هستم ۱۰ سال از خودم بزرگتر شرکت نفت کار میکنه درامدشم ۱۲ میلیون یه مغازه میوه هم داره ولی قسط زیاد داره اونم نمیخامش 

خوب هر کس یه جوره منم یه جورم توام صد درصد یه اخلاقی داری

عزیزم من خودم پدرم ریس شرکت بود و هست ولی با ی مرد معمولی ازدواج کردم حتی خونه و ماشینم نداشت,حقوق شوهرم بیست و پنج نیس ولی همه چیرو خریدیم خونه ماشین, زمین صد تا پروژه دیگه هم تو سرمونه,در کل منظورم این بود ک سخت نگیر ب خودت

شما خودت یه دکتر نشون بده خیلی حالت بده یه تایپک بزن ببین همه منو میشناسن و میدونن با چه پسری بودم ت ...

عزیزم کم خالی ببند 

یه نصیحت ..انقدر درگیر پول نباش و منتظر نباش کسی بشه منبع درامدت 

دست بذار رو زانوی خودت و بلند شو ...سنت کمه فرصت داری برای پیشرفت

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
دروغ میگن-ایشون پیک زده کرم پودر 100 هزار تومن گرونه؟شماخودت کرم پودر خوبه زیر 250 دیدی؟الان ضدافتاب ...

با این درآمد تو سعادت آباد یا مستاجری یا پدر مادرتون بهتون خونه دادن.چون قیمت خونه اونجا خیلی بالاست

این قضیش با پسری که قراره رو پای خودش وایسه خیلی فرق داره،یکی هست حقوقش اینقدره ولی باباش بهش خونه داده خیالش راحته با بقیه پولش زندگی میکنه ولی یکی مثل ما با این حقوق چون مجبور بودیم قسط خونه بدیم زندگی سخت میچرخه

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
آره شما درست میگین

ببین تو زندگی نرفتی نمیدونس وقتس همه چیو با تلاش خودت بدست بیاری چ مزه ای داره! منت هیچ کس رو سرت نیس. گذشته از اونا فک کن پدرشوهرت یه روزی مثلا با شوهرت دعواش بشه بخواد همه چیو پس بگیره شما باید ببخشید تو شر خودت بزنی چون شوهرت هیچی نداره ب هر حال من آینده روشنی با توصیفات برای این پسر میبینم چون شوهر خودمم همینجوری بود

شوهر من یه سرباز بود ک وقتی اومد خواستگاریم تو همون سربازی هم کار میکرد درامد داشت الانم همه چی دارم شکر خدا از اطرافیانمونم خیلی بهتره زندگیمون

تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤
شما خودت یه دکتر نشون بده خیلی حالت بده یه تایپک بزن ببین همه منو میشناسن و میدونن با چه پسری بودم ت ...

شما ک  حتی نمیدونی  کرم پودر ۱۰۰ تومنی خیلی گرونه یا متوسطه یا ارزون😂😂😂 ب خاطرش تا پیک میزنی. بعد میای میگی دوس پسرم ۱۶ میلیون درامد داره با اون دوس پسر چجوری بیرون میرفتی کسی ک ۱۶ تومن درآمد داره  حداقل ۵میلیون فقط لباسای تنشه. 

لطفا لطفا خواهش لایک نکنید عزیزانم
2706