2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فرزندتون غیرانتفاعی میبرین یا دولتی؟ 

غیر انتفاعی میره ولی نه از اون نظر که فکر کنید خیلی تجملاتی و اتو کشیده باشن از نظر شهریه هم بالا هستن ولی به نسبت مدرسه های معروف شهرمون شهریه شون تقریبا نصفه . علت انتخابم حساسیت مدیرشون در انتخاب معلم بود که مخصوصا برای اول و دوم معلمای سن بالا و با تجربه ای بودن . مدرسه دولتی با این شرایط هم بود نزدیک ما ولی طرح ادرس دوباره داره اجرا میشه اون مدرسه ادرس ما رو پوشش نداد

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
فرزندتون غیرانتفاعی میبرین یا دولتی؟ 

خواهرم نوشتنش هم اونجوري كه شما يادش دادي نيست فرق ميكنه مثل زمان ما نيست اينجوري ياد ميگيره بعد تو كلاس اول با مشكل مواجه ميشه

اللهم ارزقنا توفیق الشهاده فی سبیلک خدایا ما را پاکیزه بپذیر🙏
2728
خواهرم نوشتنش هم اونجوري كه شما يادش دادي نيست فرق ميكنه مثل زمان ما نيست اينجوري ياد ميگيره بعد تو ...

دقیقا درست میگن استارتر. من الان سرمشق دخترتون رو دیدم . مثلا فکر کنم شما وقتی مینویسه بهش میگید بنویس آ درست میگم ؟ در صورتی که روش تدریس این نیست اولش تقریبا نوشتن همه رو یادشون میدن ولی نمیگن اسمش چیه . به نظر منم واقعا این کار رو نکنید . البته اختیار فرزندتون و انتخاب صد در صد با خودتونه 

غیر انتفاعی میره ولی نه از اون نظر که فکر کنید خیلی تجملاتی و اتو کشیده باشن از نظر شهریه هم بالا هس ...

ولی خب معلم در غیرانتفاعی بیشتر از معلم در دولتی برای بچه وقت میزاره

ولی خب معلم در غیرانتفاعی بیشتر از معلم در دولتی برای بچه وقت میزاره

بهتون گفتم تصورتون از غیر انتفاعی دختر من یه مدرسه شیک نباشه با تعداد کم دانش اموز و اتو کشیده .  مثلا تعداد دانش اموزاشون ۲۷ نفره عین مدارس عادی تنها چیزی که دیدم اضافه تره کلاسای فوق برنامشونه . مشخصه که هر مادری دلسوز بچشه ولی اگر نظر منو میخواید یادش ندید گناه داره روشا عوض شده گیج میشه بعدم چه اصراریه سال دیگه مجبوره هر روز پاشه بره مدرسه همینا رو یادش بدن . اگر میخواید قدمی از الان بردارید چند تا توصیه دارم اول که از الان دنبال مدرسه خوب باشید فرقی نداره غیر انتفاعی یا دولتی خیلی مدارس فقط یه اسمی دارن به معلماش توجه کنید اگر فرصت دارید بعد عید ساعتای اخر برید با مامانا حرف بزنید نظر بگیرید . با دخترتون کتابای رنگ امیزی کار کنید یا همین دفتر شطرنجیا که یه الگو بکشید ادامه بده البته اینم تابستون سال بعد باشه بهتره . تابستون سال اینده مثلا شهریور خمیر بازی براش تهیه کنید یادش بدید ورز بده تا مچ دستش قوی بشه . بهتون قول میدم برای یه کلاس اولی در همین حد خیلی هم خوب و کافی هست 

بهتون گفتم تصورتون از غیر انتفاعی دختر من یه مدرسه شیک نباشه با تعداد کم دانش اموز و اتو کشیده . &nb ...

ممنونم

دخترم دو ساله که پیش دبستانی میره

پارسال پیش1، امسال پیش 2...

در مورد مدرسه اش دو به شکم بین غیرانتفاعی و دولتی... 

جسارت نباشه میترسم غیرانتفاعی جز بالا رفتن سطح توقعاتمون چیزی عایدم نشه... 

خود ما سه بچه بودیم، مادرم معلم اول ابتدایی بودن که بازنشست شدن، هر سه دولتی خوندیم و هر سه هم در دانشگاه دولتی تا مدارج عالی به حمدلله تحصیل کردیم... 

حالا هم خیلی پیگیر هستم و در حال تحقیق ولی اکثریت همه از این که بچه هاشون در شش سالگی با حروف(یابهتر بگم نشانه ها) آشنا شدن رضایت داشتن... دخترم هم همکاری میکنه... ولی کماکان به تحقیق ادامه میدم تا به نتایج خوبی برسم... 

به خصوص که به احتمال قوی انتخاب من برای مدرسه، دولتی هست. 

باز هم ازتون ممنونم که وقتتون رو برام گزاشتین❤️

ممنونم دخترم دو ساله که پیش دبستانی میره پارسال پیش1، امسال پیش 2... در مورد مدرسه اش دو به شک ...

بسیار عالی . انتخاب مدرسه بستگی به فاکتورهای زیادی داره براب همین میگم زودتر تحقیق رو شروع کنید . موفق باشید