2410
2553

بچه های شما از چه سنی حروف الفبا یاد گرفتن؟ 

مامان هایی که بجه هاشون در 6 سالگی پیش دبستانی حروف الفبا رو یاد گرفتن، 

میشه بگید که این آموزش و یادگیری در اول ابتدایی اثر بدی روی یادگیری بچه تون گذاشت یا نه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا تو پیش دبستانی یاد نمیدن حروفو .لوحه میدن ففط فرم نوشتن رو دستشون عادت کنه.وگرنه اموزش مربوط به معلم کلاس اوله...وگرنه بی دوق میشه به درس

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2456

ماخواهرمو پیش نفرستادیم توخونه خودم الفباواعدادویادش دادم

خیلیم خوب بود براش همیشه معلماش تعریفشومیکنن

کلیم شعرو این چیزایادش دادم کلاازدوستاش سطحش بالاتربود

درخواست دوستی=بلاک(  )                    باتچکر🤞

به منم بگید یه پسر ۵ ساله شیطون دارم تازه اصرارم داره بهش یاد بدم ، وقتی هم یاد نمیگیره ناراحت میشه😥😒😁

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭
2714

تو پیش دبستانی گفتن ما حروف رو قرآنی آموزش میدیم

مثل همون مکتب خونه های قدیم

فقط قرآن رو بلد بودن بخونن بچه ها ولی نوشتن بلد نبودن

قرآن چون اعراب داره دختر من راحت میتونست بخونه ولی یه کلمه ی ساده رو بدون اعراب نه

به نظر من که پیش دبستانی خیلی خوبه

ببین در نهایت بچه ها حروف الفبا رو یاد میگیرن اذیتش نکن هفت سالگی و اول ابتدایی بهترین سن یادکیری حر ...

همه اول ابتدایی که حروف نیست... 

ریاضی، علوم، حفظ کردن شعرها یادگیری کلمات و... 

منظور من فقط یادگیری نشانه ها هست... 

مثلا آ اول ا غیر اول

ب غیرآخر ب آخر 

و... 

دختر من تو یک هفته دو آ و ب رو یاد گرفته، 6 سالشه

پیش دبستانی دخترم میگفتن طبق برنامه درسی اموزش و پرورش تدریس الفبا توی پیش ممنوعه پیش دبستانی خودش سه تا کتاب تالیف اموزش پرورش داره همونا رو کار کردن با فعالیت های بیشتر . من موافق بودم به نظرم پیش دبستانی خاطره ای هست که دیگه هیچ وقت براش تکرار نمیشه . چه کاریه بره سراغ درس زودتر از اول 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
تنها کاری که کردن اشنایی با صدا بود مثلا میگفتن چهارتا چیز نقاشی بکشید که اولش صدای ش داشته باشه

همین کار رو هم در کلاسشون انجام میدن تو خونه من هم کتاب دادم دستش

فرضا میگم هر جا آ دیدی دورش خط بکش... اینجوری تمرین میکنیم

از دیروز دارم حروف رو نوشتاری کار میکنم باهاش

همین کار رو هم در کلاسشون انجام میدن تو خونه من هم کتاب دادم دستش فرضا میگم هر جا آ دیدی دورش خط بک ...

من اصلا متوجه اصرار شما نمیشم . طرز فکر ما در این مورد با هم فرق داره تمام این کارا رو وقتی بره کلاس اول انجام میده به روش معلمش یاد میگیره چه کاریه از الان درگیر بشه بعدم یهو با روش معلم فرق کنه سال اینده گیج بشه . معلم دخترم کلاس اول هر ماه برای ما جلسه میذاشت حتی میگفت هر موضوعی رو چه طور بگید که مشابه حرف من در کلاس باشه یعنی این مساله انقدر اهمیت داره

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2706