1507
1411

بچه های شما از چه سنی حروف الفبا یاد گرفتن؟ 

مامان هایی که بجه هاشون در 6 سالگی پیش دبستانی حروف الفبا رو یاد گرفتن، 

میشه بگید که این آموزش و یادگیری در اول ابتدایی اثر بدی روی یادگیری بچه تون گذاشت یا نه؟ 

«الَّذِینَ آمَنُواْ وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُم بِذِکْرِ اللّهِ أَلاَ بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ، همان کسانى که ایمان آورده‏ اند و دلهایشان به یاد خدا آرام می‌گیرد آگاه باش که با یاد خدا دل‌ها آرامش می‌یابد»

اصلا تو پیش دبستانی یاد نمیدن حروفو .لوحه میدن ففط فرم نوشتن رو دستشون عادت کنه.وگرنه اموزش مربوط به معلم کلاس اوله...وگرنه بی دوق میشه به درس

خدایا ازت خواهش میکنم از این به بعد اگه دیدی دارم به کسی ، روی اضافی میدم، همونجا بزن از وسط نصفم کن😂

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

من خودم تو ۵ سالگی یاد گرفتم قبل از پیش دبستانی! تاثیر مثبتی داشت ک

پشیمان نیستم از آنچه بودم،پشیمان نیستم از ماجرایم،همین هستم! همین خواهم شد! از نو...اگر بار دِگر دنیا بیایم😇
1517

ماخواهرمو پیش نفرستادیم توخونه خودم الفباواعدادویادش دادم

خیلیم خوب بود براش همیشه معلماش تعریفشومیکنن

کلیم شعرو این چیزایادش دادم کلاازدوستاش سطحش بالاتربود

�از نشانه های عطسه ی دلچسب اینه که                      ندای....😐زهر مااااااااار کره خرررررررررررر😐....از اقصی نقاط خونه به گوش برسه...!!!😂😂😂

تو پیش دبستانی گفتن ما حروف رو قرآنی آموزش میدیم

مثل همون مکتب خونه های قدیم

فقط قرآن رو بلد بودن بخونن بچه ها ولی نوشتن بلد نبودن

قرآن چون اعراب داره دختر من راحت میتونست بخونه ولی یه کلمه ی ساده رو بدون اعراب نه

به نظر من که پیش دبستانی خیلی خوبه

ببین در نهایت بچه ها حروف الفبا رو یاد میگیرن اذیتش نکن هفت سالگی و اول ابتدایی بهترین سن یادکیری حر ...

همه اول ابتدایی که حروف نیست... 

ریاضی، علوم، حفظ کردن شعرها یادگیری کلمات و... 

منظور من فقط یادگیری نشانه ها هست... 

مثلا آ اول ا غیر اول

ب غیرآخر ب آخر 

و... 

دختر من تو یک هفته دو آ و ب رو یاد گرفته، 6 سالشه

«الَّذِینَ آمَنُواْ وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُم بِذِکْرِ اللّهِ أَلاَ بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ، همان کسانى که ایمان آورده‏ اند و دلهایشان به یاد خدا آرام می‌گیرد آگاه باش که با یاد خدا دل‌ها آرامش می‌یابد»
1432

پیش دبستانی دخترم میگفتن طبق برنامه درسی اموزش و پرورش تدریس الفبا توی پیش ممنوعه پیش دبستانی خودش سه تا کتاب تالیف اموزش پرورش داره همونا رو کار کردن با فعالیت های بیشتر . من موافق بودم به نظرم پیش دبستانی خاطره ای هست که دیگه هیچ وقت براش تکرار نمیشه . چه کاریه بره سراغ درس زودتر از اول 

اینا رو دیروز یاد گرفته، برای بچه ی 6 ساله در چه حده؟ 

تنها کاری که کردن اشنایی با صدا بود مثلا میگفتن چهارتا چیز نقاشی بکشید که اولش صدای ش داشته باشه

همین کار رو هم در کلاسشون انجام میدن تو خونه من هم کتاب دادم دستش

فرضا میگم هر جا آ دیدی دورش خط بکش... اینجوری تمرین میکنیم

از دیروز دارم حروف رو نوشتاری کار میکنم باهاش

همین کار رو هم در کلاسشون انجام میدن تو خونه من هم کتاب دادم دستش فرضا میگم هر جا آ دیدی دورش خط بک ...

من اصلا متوجه اصرار شما نمیشم . طرز فکر ما در این مورد با هم فرق داره تمام این کارا رو وقتی بره کلاس اول انجام میده به روش معلمش یاد میگیره چه کاریه از الان درگیر بشه بعدم یهو با روش معلم فرق کنه سال اینده گیج بشه . معلم دخترم کلاس اول هر ماه برای ما جلسه میذاشت حتی میگفت هر موضوعی رو چه طور بگید که مشابه حرف من در کلاس باشه یعنی این مساله انقدر اهمیت داره

1403
من اصلا متوجه اصرار شما نمیشم . طرز فکر ما در این مورد با هم فرق داره تمام این کارا رو وقتی بره کلاس ...

فرزندتون غیرانتفاعی میبرین یا دولتی؟ 

غیر انتفاعی میره ولی نه از اون نظر که فکر کنید خیلی تجملاتی و اتو کشیده باشن از نظر شهریه هم بالا هستن ولی به نسبت مدرسه های معروف شهرمون شهریه شون تقریبا نصفه . علت انتخابم حساسیت مدیرشون در انتخاب معلم بود که مخصوصا برای اول و دوم معلمای سن بالا و با تجربه ای بودن . مدرسه دولتی با این شرایط هم بود نزدیک ما ولی طرح ادرس دوباره داره اجرا میشه اون مدرسه ادرس ما رو پوشش نداد

خواهرم نوشتنش هم اونجوري كه شما يادش دادي نيست فرق ميكنه مثل زمان ما نيست اينجوري ياد ميگيره بعد تو كلاس اول با مشكل مواجه ميشه

يا رب الحسين🌹بحق الحسين🌹اشف صدر الحسين🌹بظهورالحجه🌹
خواهرم نوشتنش هم اونجوري كه شما يادش دادي نيست فرق ميكنه مثل زمان ما نيست اينجوري ياد ميگيره بعد تو ...

دقیقا درست میگن استارتر. من الان سرمشق دخترتون رو دیدم . مثلا فکر کنم شما وقتی مینویسه بهش میگید بنویس آ درست میگم ؟ در صورتی که روش تدریس این نیست اولش تقریبا نوشتن همه رو یادشون میدن ولی نمیگن اسمش چیه . به نظر منم واقعا این کار رو نکنید . البته اختیار فرزندتون و انتخاب صد در صد با خودتونه 

1508