2737
2734
عنوان

خانمها با هر روشی که باردارشدید میآید لطفا😊

| مشاهده متن کامل بحث + 291 بازدید | 39 پست
نه عزیزم من یک سال و خورده ای نزدیک به دوسال اقدام میکنم  هیچ مشکلیم ندارم ولی نمیشه دکتر گفت ...

خیلی عجیبه هیچ مشکلی تو سونو نداری دو سالم اقدام بودی نگرفته واااااقعا عجیبه که تا الان نفرستاده عکس رنگی و این حرف رو زده چه دکتر بی فکری به نظرم دکترت رو عوض کن حتما کسی که هنوز عکس نگرفته رو نمیفرستن آی یو آی و ...

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
خیلی عجیبه هیچ مشکلی تو سونو نداری دو سالم اقدام بودی نگرفته واااااقعا عجیبه که تا الان نفرستاده عکس ...

سونو که چیزی نبود 

دکتر قبلی می‌گفت مشکلی نداری ولئ دکتر جدید بهم گفت عفونت داری باید درمان بشه 

عزیزم دکتر قبلی که میرفتم پیشش نگفت بهم برو عکس هیچ وقت 

این ماه دکترم و عوض کردم اونم راجب عکس رنگی چیزی نگفت 

ولی بهمم نگفت ایوای و ای وی اف باید بکنی حتما گفت به بقیه روشهای بارداری باید فکر کنیم 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم تجربه خودم و بهت میگم بعد اقدام به طور کامل خودتو بده بالا بگو همسرت کمک کنه کامل یعنی از گردن ...

آها ممنون گلم حتما امتحان میکنم

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
همسرت هم حتما آز اسپرم فقط تو مرکز ناباروری بده

رفته منتظر جوابیم البته مرکز ناباروری نرفته آزمایشگاه رفته

احتمالا چله داري نميشي عزيزم

منظورت چیه عزیزم ؟!

2738
اون فایده نداره گلم وقتتو هدر نده فقط مرکز ناباروری مشکل و نشون میده

چشم گلم میگم بره مرکز ناباروریم آزمایش بده 

منظورت چیه عزیزم ؟!

اگه بعد عروسيت تا چهل روز عروسي يا ختم بري چله ي اونا مياد به تو و بچه دارنميشي تو نت بزني مياره من خيليارو ديدم اينجوري بودم ازمايش همه چي سالم ولي نميشد بعد اينكه چلشه بريدن شده من واقعا اعتقاد دارم خيلي درسته 

اگه بعد عروسيت تا چهل روز عروسي يا ختم بري چله ي اونا مياد به تو و بچه دارنميشي تو نت بزني مياره من ...

آها ممنون

بیا و تایپیک منو با اسم کیا این هفته بی بی چکشون مثبت شده رو بخون

خدایا به حق بزرگواری و بخشش خودت درهای رحمت رو به روی ما بندگان خطاکارت باز کن که جز تو پناهی نداریم .
بیا و تایپیک منو با اسم کیا این هفته بی بی چکشون مثبت شده رو بخون

خوندم عزیزم ممنون 😍

خوندم عزیزم ممنون 😍

اگه مشکل تخمک نداشته باشی که ایشالا نداری میمونه تایم رابطه اونم تنظیم به کمک خدا میشه ، تا حالا سونوی فولیکول دادی؟

خدایا به حق بزرگواری و بخشش خودت درهای رحمت رو به روی ما بندگان خطاکارت باز کن که جز تو پناهی نداریم .
2706