2410
2553

سلام دوستان 

من یک سال و خورده ای که در حال اقدام برای بارداری ولی نتیجه نگرفتم تاحالا

دکتر این ماه بهم گفت یه ماه فرصت داری تا بارداری بشی در غیر این صورت باید از روشهای دیگه استفاده کنی😔

من نمی‌خوام کارم به ای وی اف و ای یو ای برسه 

میشه هر روشی که برای بالا بردن بارداری بلدید بگید

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

من تنبلی داشتم با دارو هر ماه تخمکای خوبی داشتم ولی نمیگرفت تا اینکه رفتم عکس رتگی با اینکه لوله هامم باز بود ولی همون ماه بعد عکس رنگی بدون هیچ دارویی باردار شدم خود دکترمم قبلش گفت عکس رنگی برو بگیر حتما احتمال باروری رو تا سه ماه زیاد میکنه

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای منم یسالو نیمه که اقدامم دیگه کم کم دارم میفتم سر زبونا خدایا خودت کمکم کن زندگیم خیلی تکراری شده

کاربری چهارممه😒                                                   خوبه چیزی به اسم"عمل زیبایی افزایش قد"وجود نداره وگرنه الان همه ی ایرانیا ۳ متر بودن😐
2720
تاپیکمو بخون عجول هم نباش

چشم عزیزم حتما میخونم 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
من تنبلی داشتم با دارو هر ماه تخمکای خوبی داشتم ولی نمیگرفت تا اینکه رفتم عکس رتگی با اینکه لوله هام ...

تاحالا برام عکس رنگی ننوشته 

بدون تجویز پزشک میشه رفت گرفت

2714
وای منم یسالو نیمه که اقدامم دیگه کم کم دارم میفتم سر زبونا خدایا خودت کمکم کن زندگیم خیلی تکراری شد ...

دقیقا هرکی منو میبینه میگه بچه نمیخوای بیاری 

منم میگم زوده فعلا

تاحالا برام عکس رنگی ننوشته  بدون تجویز پزشک میشه رفت گرفت

نمیدونم 

میتونی خودت بخوای برات بنویسه 

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
یعنی یه سال حامله نشی ای وی اف میکنن؟؟

نه عزیزم من یک سال و خورده ای نزدیک به دوسال اقدام میکنم 

هیچ مشکلیم ندارم ولی نمیشه دکتر گفت سه ماه وقت داری برای بارداری بعد اون باید روشهای دیگه ای رو امتحان کنی

اگه اضافه وزن داری کم کن لاغر کردن حتی در حد یکی دو کیلو حتی خیلی تاثیر داره ، پیاده روی هم یادت نره ...

اضافه وزن ندارم حتی دکتر بهم گفته باید چاق کنم 

زوری دوساعت پیاده روی میکنم 

چشم بهش فکر نمی کنم 

نمیدونم  میتونی خودت بخوای برات بنویسه

آها پس بهش میگم بنویسه

منم نوبت میکرو دارم توروخدا واسم دعاکنید با دفعه اول بگیره

ایشالا که میگیره گلم نگران نباش

2706