2726
عنوان

شکل و نوع کمک کردن خانواده شوهر به زندگی شما چطوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 2638 بازدید | 222 پست
آخییی، نمی‌دونم بعضی وقتا تو سر آدما چی می‌گذره 🤔🤔 ولی این خوبی‌هاتون یه جایی تو زندگی بهتون برمی‌ ...

به خدا برگشته 

شوهرم خیلی صبوره 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پدر شوهر من توو خاستگاری قول داد که حقوق شوهرم کمه بهمون هر ماه کمک مالی کنه

همون بود که کمکی بشه خودشو به مفلسی زده شوهرم دلش میسوزه جوری که میخواد ی غذایی داریم سریع واس خونوادش ببره یواشکی اینکارو میکنه چون من راضی نیستم

خونوادش خیلی رندن داداشش تا مارو میبینه میگه پیتزا خوردین؟ واس منم بیارین

درامدشون خوبه اما میخوان از ما بکنن

چند ماه یبار ی مرغ منجمد میاره واسمون صدبار میپرسه خوردین چیکارش کردین

فعلا که ما 4 ماهه عروسی کردیم شوهرم از حلقوم من میزنه میده به اونا

بعد اونا میخوان چیزی بدن به تعارف میگن سریع میگه نه نه !!!!!!!!!!!!!

اگر خودتان را به آن راه زدید ، مواظب باشید گم نشوید.  
2728
پدر شوهر من توو خاستگاری قول داد که حقوق شوهرم کمه بهمون هر ماه کمک مالی کنه همون بود که کمکی ب ...

بیخیالشون.شاید بعد یه مدت درست شد

😍 خدا جونم شکرت به خاطر کنجدی که بهم دادی.خودت مواظب تو دلیم باش 😍

همین دیشب پیتزا درست کردیم اومده از من میپرسه خوب شده واس داداشم ببرم؟گفتم نه بزار یه دفعه دیگه

دیدم ورداشته سبزی خوردن از توو یخچال تو کیسه کرده برده براشون

کفریم ازین کاراش

بخوام برخورد کنم باش دعوا میشه و حتما میخواد بگه خسیسم

ولی من از  این عادت دادنش بدم میاد یعنی چی اخه؟ همه بزرگترا کمکشون میکنن واس ما برعکسه

اگر خودتان را به آن راه زدید ، مواظب باشید گم نشوید.  

جیب مارو نزنن کمک پیشکش. شوخی کردم بنده خداها از خودشون زیاد نمیاد البته همسر من بهشون خیلی کمک میکنه حتی چندتا وام واسه باباش گرفته خودش قسطاشو میده ☺️

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍

بهمون خونه داده بشینیم توش.البته منم کم نذاشتم چندسال اول ازدواجمون جای دیگه زندگی میکردن میومدن شهرما مستقیم میومدن خونه ما تاهروقت میخواستن هم میموندن الان خودشون اومدن شهرما زندگی میکنن ولی بازم هروقت برم خونشون طول هفته حتمادعوتشون میکنم

کمک مالی میکنن اما ب عنوان قرض باید پس بدیم،خونه خریدیم ۱۰ تومن قرض دادن یکساله هنوز پسش ندادیم۰ماشین هم خریدیم باز کمک کردن ک خاستیم پسش بدیم گفتن بجای کادو خونتون،😊

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
همین دیشب پیتزا درست کردیم اومده از من میپرسه خوب شده واس داداشم ببرم؟گفتم نه بزار یه دفعه دیگه ...

حالا اگه حساسیت نشون بدی شوهرت بدتر میشه

لطفا واسه سلامتی نی نی م یه صلوات مهمونم کنین 

هیچی..نه عقدنه عروسی نه کادو نه ... خونمونم عوض میکنیم پدرشوهرم نمیدددونه کجا زندگی میکنیم اصلا تا ی مدت...کلا انگار وجود نداره...اما تو زمونه الان بد نیست پدرمادرا گاهی ی کمکی ب بچه هاشون بکنن...

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
همین دیشب پیتزا درست کردیم اومده از من میپرسه خوب شده واس داداشم ببرم؟گفتم نه بزار یه دفعه دیگه ...

جون من چطوری متن رنگی نویسی

لطفا واسه سلامتی نی نی م یه صلوات مهمونم کنین 
2706