2737
2734

مثلا پدر شوهر خودم خیلی وقتا برای خونمون خرید میکنه میده به شوهرم بیاره

لطفا واسه سلامتی نی نی م یه صلوات مهمونم کنین 

این شکلیه ک کمک میکنن دعواها زیاد تر بشه😁😁😁

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

هیچی کاملا رو پای خودمونیم از روز خواستگاری تا الان که داریم عروسی میگیریم. فقط کادو دادن. 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
حالا اگه شوهرت واسه اونا بخره جررش میدی 

نه بیشتر از شوهرم خودم براشون خرید می کنم من از شوهرم دست و دلباز تر م

لطفا واسه سلامتی نی نی م یه صلوات مهمونم کنین 

پدرشوهرم عید ی چک دهمیلیونی داد گففت برو نقدش کن 

5 بریز به حسابم 

5 میلیونم مال خودت 

مال خودته ها 

به کسی نده 

از خوشالی شب بیدار موندم

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

بچه ها چجوری میتونم عکسی که گذاشتم تو تاپیک رو بدون اینکه تاپیک بترکه حذف کنم

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2706