2726
عنوان

کمممممممممممممممک,سوسک ریز دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1336 بازدید | 23 پست
ولله یکیش که برای یه اتاق 12 متری جواب نداد.اونا فقط برای اتاق میخواستن پس یه اسباب کشی اشپزخونه افتادم
در زمانی که وفا قصه برف به تابستان است
و صداقت گل نایابی ست
به چه کس باید گفت:با تو خوشبخت ترین انسانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانمی پودر بکش بکش از عطاری بخر و زیر فرشها و کابینت بریز نسلشان منقرض می شود
برای کشف اقیانوس های جدید باید جرات ترک ساحل را داشت این دنیا دنیای تغییر است، نه تقدیر ! سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند.... که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت ..... به رقص درآیی..... قصه عشق ، انسان بودن ماست....
2728
وای من از دستشون دیوانه شدم.بالاخره اسباب کشی کردم رفتم از اون خونه سوسکی!
که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد
بچه ها تصمیم گرفتیم سم پاشی کنیم. دیشب ام ها زدیم نصفه شب 4 تا تو اشپز خونه دیدم. حالا به نظرتون اینا که بیرون میلن سم پاشی میکنن خوبه یا خودمون انجام بدیم هم جواب میده؟
در زمانی که وفا قصه برف به تابستان است
و صداقت گل نایابی ست
به چه کس باید گفت:با تو خوشبخت ترین انسانم

سلام مادرم اینا سوسک کابینتی داشتن چندسال بود دیگه خسته شده بودن من باتحقیقاتی که کردم سمشو پیدا کردم سمش نه بو داره نه خطر یه نوع سم خوراکیه اشپزخونه که پرازسوسک المانی باشه طی ۳ روز ازبین میبره مثل پودرکیک میمونه یه بستش برای یه اشپزخونه کافیه بسته ای۲۵۰۰۰ تومن اگرکسی خواست واقعاپشیمون نمیشه خودم صدنوع سم زدم کابینتارو رنگ زدیم فایده نداشت سوسکا به سم مقاوم شدن ولی این درعرض۳ روز ازبینشون برد اگرکسی خواست این شمارم تماس بگیره 

۰۹۹۰۲۵۱۵۷۹۹

هرکیم ازمن گرفت راضی نبود پولشو پس میدم صددرصد جواب میگیرید