2733
2734
عنوان

باور کنید خونه خالم جن اومد سراغم ولی ازم می خوان دوباره برم

| مشاهده متن کامل بحث + 4964 بازدید | 166 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
استارتر کی اصرار میکنه که بری؟ 

خانواده حقم دارن خسته شدن همشون خالم هرکی دو ساعت پیشش باشه اندازه سه سال شبانه روز تو معدن کار کردنه فرصت نمی شه یه لقمه غذا بزاری دهنت بعدم اگه بشه انقدر حالش بده از گلوت پایین نمی ره من چند ماهیه نرفتم می گن خسته شدیم یه دو روزم تو برو 

نروانجا خونش فقط سیاهیه خودتم تودردسربزرگ میوفتی تواینده به حرفم اعتمادکن موفق باشی

اره اینجوریه تو یه چیزی رو نخواستم بگم الان یه تاپیک دیگه می زنم می گم جریان اونو واسه همین بابام وقتی گفتم جن دیدم اونجا اومده اذیتم کنه با اینکه همیشه به این حرفا می خنده اعتقاد نداره و مسخره می کنه گفت حتما یه خبرایی تو اون خونه هست به خصوص که داییت اینطور شد 

خونه ی خالت ویلاییه

نه عزیزم اپارتمان ولی بزرگه 320متر و تراس بزرگی هم داره فقط خونه کناریشون ویلاییه و ترسناک خیییییییییییلی بزرگ قدیمی وقتی تازه اومده بودن تو اون محله می گفتن جن داره اون خونه و ادمایی که بهش رفت و امد دارن مشکوکن 3تا خواهر برادر مجرد توش زندگی می کنن

2738
خونه ی خالت ویلاییه

نمد تو هنوز اذیت میشی؟ 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

میگم داییت اسکیزوفرنی نداشت؟ شاید ارثی هست

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
اره دارم جوری رفتارمیکنم که بتونم کناربیام فقط وقتی یه چیزی میشه سردردشدیدمیشم

😢😢😢چرا نمیری پیش عالمی دینی چیزی 

خب که چی هی تاپیک میزنی ول میکنی میری همه میان حرف میزنن تازه پیدات میشه دوباره همه رو جمع میکنی براش دوبارع تاپیک میزنی باز همه رو جمع میکنی تو تاپیکه که چی بشه؟ اینو من تا حالا به کسی نگفتم والی واقعا پر بازدید شدن انقد لذت بخشه؟ خانم تهرانی هم دردسر درست کرده برا ما کاش برداره این امکانو

بهت راه حلشو گفتم اصلا ذره ای اهمیت ندادی خب پس تو دنبال رفع مشکل هم نیستی

لطفا درخواست دوستی ندید
2706