2726

تجربه اش رو یه بار داشتم کل زندگیم  تا سالها نابود شد . چیکار کنم اینبار پیشگیری بشه از اون بدخلقیها و افسردگیها و یه عالمه داستان دیگهههههه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چرا نابود آخه؟

افسردگی و اضطراب شدید شوهرمم که هیچوقت درکم نکرد .مادرم روزای اول زایمانم رفت تو مخم بچم که به شدت بی قرار بود  کلاااا از زندگی ناامیدم کردن همشون

از همین حالا استرس روزای اول و دارم

اگه میتونی برو پیش ی مشاور حرف زدن با یکی که تخصص شو داره حالتو خیلی بهترمیکنه.

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir

طبیعیه عزیزم منم سربچه اولم اینطوربودم تاچندماه فقط تنهاشانسم اتفاقاشوهرمومامانم بودن.ولی سربچه دوم تودوران بارداری همش به خودم قول دادم که هیچی نبایدمنواذیت کنه خودموواسه همه چی اماده کردم واسه شنیدن همه حرفااماده بودم ولی خداروششششکککر خییییلی خوب بودوکاملاهمممه چییی برعکس اولی بود ماشالابچمم اینقدررررر ارومه که نگم برات.فکربدو دورکن ازخودت 

افسردگی و اضطراب شدید شوهرمم که هیچوقت درکم نکرد .مادرم روزای اول زایمانم رفت تو مخم بچم که به شدت ب ...

عزیزم با یک مشاور تلفنی هم که شده صحبت کن حتما هم اونموققع نباید باشه الان صحبت کن 

خودت باید به خودت روحیه بدی تا قوی بمونی تو میتونی اون دورانو خیلی بهتر کنی برای خودت

خدا جونم خودت دادی بهم، خودت هم برام با عافیت نگهش دار! دیگه امتحانم نکن!
2706