2703
2553
عنوان

طلا خریدن واسه حاجت

11977 بازدید | 36 پست

سلام بچه ها . از چند نفر که خودشون حاجت گرفتند شنیدم هر کس آخرین چهارشنبه ماه صفر به نیت حاجتش طلا بخره حتی کم یکسال نشده حاجت می گیره حتی خرید خونه و .... کسی شنیده یا انجام داده تا حالا ؟ فکر کنم هفته دیگه آخرین چهارشنبه صفره

با خدا باش و پادشاهی کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نشنیدم اما پیامبر چون فوت میکرده میدونسته همون سالش گفته هرکس تموم شدن صفر(چون ازماه های سنگین) بهم خبربده مژدگونی میدم

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2720
اخرین چهارشنبه صفرو که میگن خیلی نحسه؟تو اینترنتم سرچ کنی هس

بله پیامبرم گفته

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
اخرین چهارشنبه صفرو که میگن خیلی نحسه؟تو اینترنتم سرچ کنی هس

آره همون چهارشنبه . خانومه که م گفت خونه خریده تازه همه هم مسخره ش کردن واسه این طلا خریدن بعد دهنشون از تعجب باز مونده چندنفر دیگه هم گرفتن گفتم بگم بهتون شاید دردی دوا بشه 

با خدا باش و پادشاهی کن
آره همون چهارشنبه . خانومه که م گفت خونه خریده تازه همه هم مسخره ش کردن واسه این طلا خریدن بعد دهنشو ...

من که نشنیدم.شما بخر امتحانش که ضرر نداره!انشالله توکل به خدا حاجت رواشی

میشه برا ارامشم و زندگیم یه صلوات بفرستین! ممنون
من که نشنیدم.شما بخر امتحانش که ضرر نداره!انشالله توکل به خدا حاجت رواشی

آخه می گم چون ماه صفره اونم سنگین ترین روزش نکنه برام بد بشه ؟

با خدا باش و پادشاهی کن
2714
آخه می گم چون ماه صفره اونم سنگین ترین روزش نکنه برام بد بشه ؟

من جای تو باشم ب جای این حدسیات و شاید و باید ها برای حاجتم متوسل میشم ب معصومین ع اعمال چهارشنبه اخر موه صفرو از رو مفاتیح انجام میدم 

دعای سریعولعجابه  ودیگر ادعیه از مفاتیح چنگ میزنم تا حرفای یمشت خاله خان باجی

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
من جای تو باشم ب جای این حدسیات و شاید و باید ها برای حاجتم متوسل میشم ب معصومین ع اعمال چهارشنبه اخ ...

زنگ زدم از مرجع پرسیدم گفت خرید و فروش تو ماه صفر هیچ اشکالی نداره گلم . گفتم حتی آخرین چهارشنبه صفر ؟ گفت اره فرقی نداره 

با خدا باش و پادشاهی کن
زنگ زدم از مرجع پرسیدم گفت خرید و فروش تو ماه صفر هیچ اشکالی نداره گلم . گفتم حتی آخرین چهارشنبه صفر ...

من نگفتم اشکال داره که گفتم برا گرفتن حاجت بهتره ب روایات و دعاها و اعمال معتبر رجوع باشه تا حرف اطرافیان  

ان شالله ب حق امام حسطن حاجت روابشید 🌹

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
2706