2726
عنوان

بابامو چجوری ببریم

297 بازدید | 25 پست

بچه ها بابام مشکل معده روده داره..یعنی ی مدته درد داره اذیت میشه ..با امپرازولو شربتو اینچیزا هی خودشو اروم میکنه ...بعد سابقه خانوادگی دارن..پدرشم سرطان معده گرفت و فوت کرد..دکتر نمیییااااااااااااااد..چیکار کنیم؟؟ چجوری ببریمش؟؟؟ میگم بریم ی آندوسکوپی کنیم خیالمون راحت شه نمیاد ...چجوووووری ببریییمش  

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببین اینو یه دکتر آمریکایی امتحان کرده خودم خوندم معده ام خیلی اذییت میکرد امتحان کردم 

حدودا 15روز آب کلم پیچ سفید رو دربیارید ناشتا بخورن تازه تازه اینکارو بکنید 

من 3روزه خوب شدم اولش یکم معده ام سوخت ولی بعد عالی شد تازه گفتم این چی بود خوردم حالم بد شد بعد یک یا دودقیقه عالی شد عالی .این دکتر برای کسایکه حتی زخم معده دارن و زخم روده هم میگفت اونا رو خوب میکنه

انگور هم خوبه برای معده

یکیتون خودتونو بزنید به مریضی بهش بگید منوببر دکتر بعد منشی که صدا زد با هم برید داخل و به این ترتیب او را با دکتر روبرو کنید و از دکتر بخواهید تا توجیهش کنه

خدایم دایما سپاس برای همه رحمت هایی که برایم میفرستی و همه لطف هایی که بمن میکنی
انقدر که مردها ترسو هستن .یکی که باهاش تعارف داره رو بفرستین سراغش ببره

نه نه اصصصصصصلا ترسوئ نیسست. اصصصلا ...مغروره...ادم منطقی  ای هست ...اما سر دکتر رفتن انگار دلش نمیخواد بقیه بگن مریض شده پیر شده یا دلشون بسوزه

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
دست و پاشو ببندین ببرین

تورو خدا نمیدونم چجوری ببریمش...گفتم برم بشینم گریه کنم جلوش تاراضی شه 

تو رودربایستی بیفته تمومه ه 

البته عمو من دکتر نمی رفت 

زن عموم واسش نوبت میگیره بیمارستان واسه آندو...

میگه فلانی مریض شده تو بیمارستان بستری بریم بهش سربزنیم

پدرم و از قبل خبرمیده بیچاره تو دام میفته تو عمل انجام شده قرارمیگیره

الان چندساله گذشته ولی همش میگه دیگه هرکی بستری شه تامطمین نشه نمیاد

منم از معده درد  چند وقته تو عذابم اما دکتر نمیرم

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
الان اندسكوپي ها خيلي راحتر از قبله راضيش كنين يا بزور ببرينيش 😂بسپار دست مامانت

حرف مامانمو ک اصصلا گوش نمیکنه ...دیگه کارشون ب دعوا کشیده ...مامانم گفت زنگ میزنم عمون میگم دیگه بمن ربطی نداره 

2706