2733
2739
عنوان

امروز پنجمین سالگرد عروسیمه جیگرم داره میسوزه

| مشاهده متن کامل بحث + 5669 بازدید | 183 پست
کاش همون روز مرده بودم 

😔دنیا به آخر نرسیده که 

هیچ وقت نسوزید به پای یک تصمیم

از کجا معلوم بود واسه شما؟رابطه یعنی ریسک کردن

اما اگه خیانت کرد هیچ به روش نیارید لطفا

من تو تاپیک قبلی گفتم یا کلا جدا شید

یا اگه میمونی توی اجتماع برید کلاس های آموزشی دانشگاه سر کار هرجایی که تواناییشو دارید

بیرون از منزل توی اجتماع رفت و آمد کنید 

سرتان گرم باشه

خودش سمتشون میاد

آقا هستم🕵️‍♂️
نه نمیدونه هنوز منتظرم سر بزنگاه بگیرمش دلم خونه بخدا.همش میگم خدایا من که دست از پا خطا نکردم من گه ...

سربزنگاه بگیریش که چی بشه؟؟؟؟به جاپلیس بازی زندگی کردن البته درستشو یاد بگیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخی عزیزم اگر دوس داری برآمون تعریف کن و شرایطت رو بگو 

گفتم خواهر ....

اون‌نمیدونه من اینبارم از خیانتش خبر دارم حتی امروزم بخاطر ایرادای الکی قهر کرده ولی دیشب دیدم داشت قربون صدقه اون زن میرفت خدایاااااااا کجایی که دلم خونه

همش ۲۴ سالمه اشتباهی اسممو گذاشتم پیرزن قابل تغییرم نیست   
گفتم خواهر .... اون‌نمیدونه من اینبارم از خیانتش خبر دارم حتی امروزم بخاطر ایرادای الکی قهر کرده ول ...

خدا نگذره ازش 

مچش رو بگیر 

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
2728
خانمه کیه میشناسیش؟دیشب تاپیک آخریت خوندم 

نمیشناسمش ولی از حرفاشون میدونم شوهر داره ۲تا بچه داره بخاطر اینکه ادرسش رو پیدا کنم هیچی به شوهرم نگفتم هنوز

☹️☹️☹️☹️☹️☹️عزیزم تاپیک تو خوندم خدا بهت صبر بده خیلی ناراحت شدم چقد خیانت زیاد شده☹️☹️☹️☹️☹️

خدا نصیب هیچکس نکنه.. انگار داغ عزیز دیدم همینجوری دارم میسوزم

چقققدر سخت میگیری! !!!! نمی تونی تحمل کنی نهااااایتش طلاق میگیری و حالت که خووب شد ازدواج و ...

نه دیگه طلا بشه 

حتی اگه‌خدا بیاد ضمانتشو بکنه نمیخوامش 

2738
نمیشناسمش ولی از حرفاشون میدونم شوهر داره ۲تا بچه داره بخاطر اینکه ادرسش رو پیدا کنم هیچی به شوهرم ن ...

این به رو نیاوردن خیلی سخته آدم حس خفگی بهش دست میده 😢😢

به نظرت اگه بیخیال مچ گرفتن بشی و به روی شوهرت بیاری شاید به خودش بیاد یا یه بزرگتر در میون بزاری بهتر نیس 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

خیلی سخته منم تمام این روزا رو تحمل کردم اونم تو بارداری  پدرم درو مد الانم که بچه دارم کمی بهتر شده ولی اگه آب ببینه شنا گر ماهری هستش 

گرنگه دارمن آناست که من میدانم شیشه راهم بغل سنگ نگه میدارد.
عزیزم منم پنج سال ازدواج کردم تاپیک اخرمو ببین هرکدوممون یه نوع میسوزیم چاره چیه😔منم آبان میرم ۲۴سا ...

چرا قسمت این ادما یکی مثل خودشون نیست؟اگه‌منم حتی یه بار دست از پا خطا کرده بودم اینقدر الان حالم بد نبود

😔دنیا به آخر نرسیده که  هیچ وقت نسوزید به پای یک تصمیم از کجا معلوم بود واسه شما؟رابطه یعنی ...

همه‌اینا رو امتحان کردم شوهرم اصلا سمتم نمیاد اخه ز حای دیگه همه جوره داره تامین میشه

چرا قسمت این ادما یکی مثل خودشون نیست؟اگه‌منم حتی یه بار دست از پا خطا کرده بودم اینقدر الان حالم بد ...

مردای مثل شوهرای ما باید تو منجلاب کثافت غرق بشن وازدواج نکنن

2706