2410
2553
عنوان

خونریزی بعد ازسزارین

219 بازدید | 15 پست

سلام‌مامانا من دیدوز غروب سزارین شدم و بهم سونو وصل کردن خونریزیم دارم میخام بدونم اونایی که سزشدن چند روز خونریزیشون زیادبود

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

😐😐سونو وصل شد؟!

اگه منظورت سونده كه ربطي به خونريزي نداره

من ٥٦ روز خونريزي داشتم 

دوستم ١٧ روز

بستگي ب بدنت داره

تا ٦٠ روز عاديع

البته همه ٥٦ روز بشدت روز اول نبودا

ده روز اول زياد بود بعد در حده لكه بيني 

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
2714

مرسی دوستان .حالم خوب نبود نتونستم جوابتونو بدم.خونریزی من خیلی کم شده قرص اهنم میخورم ترسیدم اخه همه میگفتن خونریزی زیاد فک میکردم مال من چرا کمه.مرسی پس واس همه یکجور و زیادنیس

مبارکه نسترن جونی،

منم بعد سزارین تو بیمارستان خیلی خونریزیم کم بود،بار اول که فشار دادن شکممو خون نمیومد،دوسه بار دیگم فشار دادن بازم نیومد،بعدشم ذره ذره خونریزی داشتم تا یک ماه.

اما این ماه پسرم نزدیک پنج ماه بود پریود شدم افتضضضضضضاححح یعنی افتضاحاااا

مبارکه نسترن جونی، منم بعد سزارین تو بیمارستان خیلی خونریزیم کم بود،بار اول که فشار دادن شکممو خون ...

مرسی عشق دلم عه واس مارو فشارندادن اصلا احتمالا توبیهوشی که بودم فشاردادن من متوجه نشدم.وای نگو منم غم همینو گرفته که بعد زایمان پریود اول زیادو پردرد😱😱😱

مرسی عشق دلم عه واس مارو فشارندادن اصلا احتمالا توبیهوشی که بودم فشاردادن من متوجه نشدم.وای نگو منم ...

برا من دردش مثل قبل بود،بیشتر نبود اما خونزیزی شدید.

فشارم که جات خالی فکر کنم چهار بار اومدن فشار دادن!من بی حسی بودم

2706