2726
عنوان

ي مشورت خواهرانه 🥺

278 بازدید | 19 پست

ديشب ماهگرد اشناييمون بود

من اصصصصلا يادم نبود

رفتيم بيرون و حرفش ك شد و فهميدم كلي شوكه شدم

ناراحت شدم ك چرا يادم نبود

معذرت خواهي كردم و گفتم دانشگاه ميرم سرم شلوغ شده ولي خب دليل قابل قبولي نيس😟🥺

بنظرتون چيكار كنم ك خوشحال بشه و فقطم با حرف نباشه هي هم معذرت خواهي نكنم ،..با عمل باشه

البته من پس فردا صب زود دارم ميرم از شهرمون بمدت چن روز

تا قبلش ميخام ي حركتي بزنم!!!

هلپ مي😭😭😭

معلم ابتدایی. و  مدرس زبان هستم...سوالی داشتید خوشحال میشم کمک کنم😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه غذایی که دوست داره و یه کادو براش اماده کن بدون اینکه بهش خبر بدی برو پیشش ببر واسش

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
2728

منم نامزدی چندماه پیاپی همسر تبریک میگفت ضایع میشدم درسام سنگین بود کلا تو این فازا نبودم 

کم کم راه افتادم 

الان میتونی واسش یه هدیه کوچیک واسه خداحافظی بگیری 

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
منم نامزدی چندماه پیاپی همسر تبریک میگفت ضایع میشدم درسام سنگین بود کلا تو این فازا نبودم  کم ...

پس اشكال نداره؟؟

من اينقددد ناراحتم بخاطرششش

یه غذایی که دوست داره و یه کادو براش اماده کن بدون اینکه بهش خبر بدی برو پیشش ببر واسش

اين عالي برد

خانوما ببخشید یه موضوع بی ربط میگم،میگم من توی یه تاپیک شرکت کردم الان میخوام اونو پاکش کنم چطوری توی سابقه ی پروفایلم پاکش کنم برام مهمه..

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
ببخشید ولی اون زیادی بیکاره ماه گرد یادش میمونه اینجوری باشه که کل زندگیمون به جشن باید بگذره

اخه هميشه تبريك ميگفتيم ب هم

بحث جشن و كادو نيس

جاي خاص رفتن و حس خاص داشتنه

اونم دیگه خیلی گیر داده بابا،،،آخه ماه گرد چیه؟؟؟بخدا چند مدت دیگه روز گرد و هفته گرد واصلا دقیقه گرد هم پیدا میشه...عزیزم انقد سخت نگیر بگو من تا حالا واسه هیچ کدوم از دوست پسرام ماه گرد نگرفتم واین رسمو نداشتیم..🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
اين عالي برد

اخه من خودم چند بار این کارو کردم عکس العمل و نتیجش خیلی خوب بود😀😀

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
اخه من خودم چند بار این کارو کردم عکس العمل و نتیجش خیلی خوب بود😀😀

الهيييي

ايده ايي هم واسه اينكه كادو چي بگيرم دارين؟؟

2706