2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شددیگه گلم. بارداری اولم بود دکتر گفت کورتاژ بشی برای بارداری بعدی دردسر داری. گفت اگه بتونی طبیعی ...

ميشه لطفا بگي از زماني كه فهميدي قلب كوچولوت نميزنه تا لكه بيني و سقط چقدر طول كشيد؟؟؟

2728

تضمینیترین راهش اینه که بری نعناع تازه بخری با ساقه و برگ دم کنی مث چایی یا بجوشونی بعد تا شب چند فنجون بخوری من می ریزم تو فلاکس تا سه روز میخورم در جا میفته بدون روشهای دیگه،چند جا توصیه اش کردم جواب گرفتن شمام امتحان کن حتما

دلخوشم به روزهایی که در راهست 

اسی اینایی که میگم رو از عطاری تهیه کن پودر کن و ی قاشق بریز داخل ی لیوان آب جوش و ی تکه نبات بذار دم بکشه و بعد بخور روزی 3 لیوان 

من خودم امتحان کردم جواب میده 

تخم گشنیز، تخم شنبلیه، تخم هویج، رازیانه، زیره سبز و عروس پشت پردهذ

من شنیدم بپر بپر و طناب زدن کمک میکنه نمیدونم چقدر درست هست از ماماهای قدیمی کمک بگیر

آره يه چند روزيه طناب ميزنم و ورزش ميكنم ولي فقط لكه بينيه لعنتي، خيلي كلافه ام، خيلي روم فشار هست، تا قبل اين فك ميكردم تمام سختياي دنيا رو كشيدم ديگه بچه ميادو و تمام به خدا فك ميكردم سقط فقط واسه اوناييه كه ناخواسته باردار ميشن، فك نميكردم كه تجربش كنم، به مامانم اينام نگفتم، حالا تو اين شرايط هر كير ميبينم ميگه ايشالله كي مامان ميشي، باباا بزار سقط كنم اول بهددد ، اين سوال مثل خنجر تو گلومه

اسی اینایی که میگم رو از عطاری تهیه کن پودر کن و ی قاشق بریز داخل ی لیوان آب جوش و ی تکه نبات بذار د ...

عزيزم من ايران نيستم اينجام عطاردي نداره، فك كنم برم جايي كه گل و گياه ميفروشن مثل بانينگز و دونه گياه ارى بخرم، ولي ميترسم آخه عطاري نداريم اينجا 

2738

هیچ نگران نباش برا من تو هشت هفته و شش روز متوقف شد و من تا دوازده هفته خبر نداشتم فک کن سه هفته رشدش متوقف شده بود تا من خون دیدم رفتم سونو  گفت متوقف شده پزشک زنان قرص نوشت ولی چون زیر نظر دکتر طب اسلامی بودم بهم اجازه مصرف قرص  حتی دارو گیاهی هم نداد چون معتقد بود اگه خونریزی  داشته باشم دلرو گیاهی بخورم  خونریزیم بیشتر میشه  کارم ب بیمارستان میکشه ولی من قبل اینکه نظرشوبدونم زعفرون خوردم فقط ی بار دیگه هیجی یه هفته بعد سونو کم کم افتادم ب خونریزی کامل و بچه و جفت و بقایا بدون هیچ قرصی دفع شد...بدن آگاهه ب وقتش پسش میزنه هیج عفونت و مشکلی هم پیش نمیاد فقط صبر کن سخته ها میدونم من نابود شدم ولی تنها راهت صبره

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
عزيزم من ايران نيستم اينجام عطاردي نداره، فك كنم برم جايي كه گل و گياه ميفروشن مثل بانينگز و دونه گي ...

عطاری ندارن ولی ی جاهایی برای فروش اینجور چیزا هست اما نمی دونم اسمش چیه مثل عطاری خودمونه تقزیبا 

ببخش کدوم کشوری

تضمینیترین راهش اینه که بری نعناع تازه بخری با ساقه و برگ دم کنی مث چایی یا بجوشونی بعد تا شب چند فن ...

واقعأ اتفاقن نعناع كاشتم تو حياطمون پره حتما امتحان ميكنم مرسي 

هیچ نگران نباش برا من تو هشت هفته و شش روز متوقف شد و من تا دوازده هفته خبر نداشتم فک کن سه هفته رشد ...

آخ آخ عزيزم باورت ميشه اين حرفت مثل نوشدارو بود واسم، مرسي كه تجرب تو گفتي، خيلي ميترسم، بيچاره شوهرم كوپ كرده دو تامونم تو بهتيم، ميخوام زود تموم شه تا بدنم و آماده كنم واسه يه بارداري سالم، خيلي ممنونم از همدرديت.

2706