2726
عنوان

به نظرتون من مشکل دارم یا بچم؟یا نیروی بدی تو زندگیم هست

| مشاهده متن کامل بحث + 5718 بازدید | 269 پست
نه بابا خوبم منظورم این بود ربطی به تحصیلات وقبول داشتن ونداشتن وخرافه واینا نداره .منی که چندین سال ...

اره خوب تاثیری نداره

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم

از وقتی گوشتخوارشدم یه بارم نمیبینم یه بارم ورقه امتحان فردا رو برام اوردن خداییش دوتاسوالش یادم بود رفتم سرامتحان دیدم همون برگه س خخخ😐😁

وزن اولیه 79 وزن هدف 65  پیش به سوی لاغری و به امید مادرشدن💪❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره 😕😕😕😕 یه سری ادما دنبال دعان این مشکلات واسشون پیش میاد دیدم که میگم

نه ربطی نداره من اصلا دعارو قبول نداشتم تازمانی که مشکل پسرم حاد شد زنگ زدم یه حاج اقایی که نمیدونم اصلا کجایی ایران هستش فقط استاد حوزه داداشم بهش داده بود شماره رو اقایه گفت یه دعایی سنگینی براتون یکی انجام داده شما بزرگ هستین فقط عصبی شدید ولی پاک ترین تون پسرت بودکه بخاطر سنگینی اون دعا داره از طرف ....موقع اذان اذیت میشه بخدا نمی تونی فکرشو کنید اگه یه روزی پسرم با اذان یزره نق زد ما دیونه میشیم میگفت اگه جلوشو نگیرید میشه نظرکرده اونا بعد پسرت بدبخت میشه اما الان خیلی خوبه خداروشکر صدایی اذان براش مثل اهنگ میمونه روزی چندمرتبه میزاره گوش میده خودش 

بخاطر اینکه خیر مردم نمیخوان .دنیا هم دار مکافاته. یه آقایی هست همشهری ما خیلی آدم عوضییه ولی مردم ب ...

والله اینایی که بی اعتقادن راحت تر زندگی میکنن کدوم دکتر جراحی هست که سرش تو کار جن و اجنس؟ چون نگاهش به همه چیز علمیه و بیکار هم نیست بره دنبال جن و اجنه. اونقدر سرشون با درس و آزمایشگاه گرمه که اصلا به دنیای موجودات غیر اورگانیک فکر نمیکنن من که میگم اگر هم اونها باشن کاری به کار ما ندارن نود درصد اتفاقات ساخته ذهن ادمهاس بقیشم بخاطر دخالت ادمهاس.  

2728
ای کاش اولای تاپیکاتون بزنین خانمای حساس وارد نشن😢😢 دو شبه با پسرم تنهام واقعا ترسیدم

الان که صبحه دیگه من دارم پسرمو بیدار میکنم برا مدرسه اصلا ترس نداره این ساعت

پس برای شما دلیل علمی داشته کمبود ویتامینی اهنی چیزی گرفته بودی

اره هم بحث توهمه هم رفتم جدیدا متافیزیک مطالعه کردم گفتن یکی از روشهای ارتباط با عالم ماوراطبیعیه ریاضت کشیدنه مثلا اوناکه میری پیششون دعانویسن اکثرا ازاجنه کمک میگیرن اصلا گوشت نمیخورن یا اوناکه میخورن به قران بیاحترامی میکنن احمقا که اجنه باهاشون ارتباط بگیره

ببین من 18 سالگی بیشترمیدیدم من صورت رو نمیدیدم زیاد بیشتراندام میدیدم مخصوصا پاهاشون وانقد وحشت میک ...

افرین حالا اینارو پسر دوساله من موقع صدای اذان میشنید بهش دست میداد این حالات شما

والله اینایی که بی اعتقادن راحت تر زندگی میکنن کدوم دکتر جراحی هست که سرش تو کار جن و اجنس؟ چون نگاه ...

طرف ما دزدی میشه یا چیزی گم میشه بجای پلیس رفتن پیش فالگیر و دعانویس ‌.چه کارهایی میکنن آدم تعجب میمونه نه انگار که مسلمونن 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
والله اینایی که بی اعتقادن راحت تر زندگی میکنن کدوم دکتر جراحی هست که سرش تو کار جن و اجنس؟ چون نگاه ...

اووووو خبر نداری اینقدر از همین دکترا میرن دنبال دعا نویس تو از کجا مطمئنی تحصیل کرده ها دنبالش نیستن ؟ 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

من همین فکر میکنم. به نظرم جنها سراغ ادمهای بدبختو تنها و بی کسو ضعیف میرن تا انقدر اذیت بشه بمیره. والا کدوم آدم خوشبخت پولدار تحصیل کرده دیدی این اتفاقات براش رخ بده😪

بعضی ها هم واقعا بدون اینکه بخوان .من نفهمیده بودم برام دعا گرفته بودن زیاد برام مشکل پیش میومد تا ا ...

کاش اسی  عود  حضرت مریم دود کنه اگه دایی هم تو خونه باشه پیدا میشه

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
حالم خیلی بد میشه و به زور یه تیکه میخورم ازینکه فکر میکنم اون گوشت تیکه ای از بدن یه جاندار بوده و ...

من بدترازشما بودم ولی چیزی که خدا پسندیده ودستورداده حتما حکمتی توش هس الان میخورم هفته ای دوبار نه زیادنه کم و واقعا راحت شدم

عزیزم ان شالله هیچ وقت براتون پیش نیاد همیچین مشکلی 

ادم تا خودش نداشته باشه قبول نداره این حرفارو 

عزیزم یبارش هیچی

ولی اگه این حالت هات تکرار میشه حتما برو یه مشاوره روانپزشک

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
طرف ما دزدی میشه یا چیزی گم میشه بجای پلیس رفتن پیش فالگیر و دعانویس ‌.چه کارهایی میکنن آدم تعج ...

دومانتو گم کردم خونه رو زیررو کردم کسی راه نداشته بیاد تو خونه نیست ک نیست معلوم اون ها بردن حتی نمیخام اسم ب زبون بیارم 😨😨😨😨😨

2706