2733
2739
عنوان

به نظرتون من مشکل دارم یا بچم؟یا نیروی بدی تو زندگیم هست

| مشاهده متن کامل بحث + 5718 بازدید | 269 پست
الان خوبی😕😕😕😕  چرا باید بیان سراغ تو؟؟

نه بابا خوبم منظورم این بود ربطی به تحصیلات وقبول داشتن ونداشتن وخرافه واینا نداره .منی که چندین سال مثلا روشنفکر بودم ووجود اونها رو منکر میشدم نگو دچارش بودم وخبر نداشتم .دعا خوبه ولی متاسفانه تشخیص ادم مطمئن ودرستکار خیلی سخت شده وخیلی ها دنبال پول هستن .

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
اره 😕😕😕😕 یه سری ادما دنبال دعان این مشکلات واسشون پیش میاد دیدم که میگم

بعضی ها هم واقعا بدون اینکه بخوان .من نفهمیده بودم برام دعا گرفته بودن زیاد برام مشکل پیش میومد تا اینکه پیدا کردم تو خونه م 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعا نویس ها مشکل رو پیچیده تر میکنن و از هر صد نفرشون نود نفرشون کارشون درست نیست 

بخدا این دعا نویسا و فالگیرا زندگیشون همیشه پر مشکله یا خودشون مریضن یا بچه هاشون و... کلا زندگیای نرمالی ندارن

2731
اینا تاثیر داره ولی جلوشونو نمیگیره من دارم میگم بچه ام موقع اذان حالش بد میشد از بدو تولد پسرم صدای ...

بله حالا ایشون که کاری نکردن فعلا انجام بدن اگه دید بچه از صدای قرآن و اذان یه جوری شد آنوقت اقدام کنن

آقا هستم🕵️‍♂️
اصفهان

شیراز یکی میشناسم قرآن درمانی میکنه خواستی شماره و آدرسش بهت میدم .روشش فقط قرآن 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
باید گوشت بخوری من تا 25 سالگی گیاهخوار بودم و اونارو تو بیداری میدیدم تو خواب هم نه واضحه واضح عقد ...

چه جالب قیافشون چطور بود؟میشه درخواستمو قبول کنی ؟

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
حتی بچمم آدم عجیب غریبیه اون همه من با وحشت اسمشو صدا میکردم اصلا جوابمو نمیداد رو تخت کاملا بیدار ب ...

عزیزم برو دکتر . فقط سعی کن ارامش داشته باشی فدات بشم عزیز جان

الهی آن ده که آن به.
2738
باید گوشت بخوری من تا 25 سالگی گیاهخوار بودم و اونارو تو بیداری میدیدم تو خواب هم نه واضحه واضح عقد ...

گیاهخواری کاریه که اوناییکه میخان باجنا ارتباط بگیرن انجام یا کلا گوشت نمیخورن یابه مقدسات بی احترامی میکنن تااجنه باهاشون بحرفن پیامبرم تاکید کرده که کسی تا 40 روز گوشت نخورد باید قرض بگیره بخوره هم به لحاظ جسمی هم روحی مهمه

وزن اولیه 79 وزن هدف 65  پیش به سوی لاغری و به امید مادرشدن💪❤

ای کاش اولای تاپیکاتون بزنین خانمای حساس وارد نشن😢😢

دو شبه با پسرم تنهام

واقعا ترسیدم

تنها کافیست ❣۳۱۳❣مادر تصمیم بگیرند ، آنروز نزدیک است که یاران امام زمان(عج) تربیت یابند🌷

حالم خیلی بد میشه و به زور یه تیکه میخورم ازینکه فکر میکنم اون گوشت تیکه ای از بدن یه جاندار بوده و زمانی روح داشته و تکون میخورده و راه میرفته حالم به شدت بد میشه

بخدا این دعا نویسا و فالگیرا زندگیشون همیشه پر مشکله یا خودشون مریضن یا بچه هاشون و... کلا زندگیای ن ...

بخاطر اینکه خیر مردم نمیخوان .دنیا هم دار مکافاته. یه آقایی هست همشهری ما خیلی آدم عوضییه ولی مردم بازم میرن پیشش .یکی از دوستام پیشش رفته بود بهش گفت دعات رو خودم نوشتم نمیتونم خودم یا هیچکس باطل کنه دنبالش نگیر دیگه. هر روز هم یه بلایی سرش میاد.نه اهل نماز و ذکریه نمیدونم چرا مردم باز میرن پیشش 

چه جالب قیافشون چطور بود؟میشه درخواستمو قبول کنی ؟

ببین من 18 سالگی بیشترمیدیدم من صورت رو نمیدیدم زیاد بیشتراندام میدیدم مخصوصا پاهاشون وانقد وحشت میکردم که داد میزدم جوریکه همسایه ها هم متوجه میشدن یه بار صورت دیدم ولی باورکن من نمیتونم توصیف کنم مثلا اذیتم میکردن خودشونو به شکلایه مختلف صورت شیطانی درمیوردن یه بارم یکی اومد پیشم زل زد نگف کیه ولی بهم تلقین کرد عزراییله بابا طفلی مادرم سکته کرد اونروز خخخ

وزن اولیه 79 وزن هدف 65  پیش به سوی لاغری و به امید مادرشدن💪❤
2706