2737
2734
عنوان

به نظرتون من مشکل دارم یا بچم؟یا نیروی بدی تو زندگیم هست

| مشاهده متن کامل بحث + 5718 بازدید | 269 پست

اسی زیاد اهل دعا و جادو جنبل نیستی ؟؟؟؟خودت یا خانوادتون یا شوهرت؟

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
ترس نداره حقیقیه ببین من شبل خوابای بدی میدیدم وخواب جن و.. وکارام اصلا جلو نمیرفت وهمیشه حالت خسته ...

میدونی که دعا زمان خاص داره یعنی بعداز یه مدت باطل میشه مداوم بگیر نزار به حالت قبل برگردی به خدا من دیدم حتی طرف بردن تیمارستان گفتن روانی شده بعد که دکترا کاری نتونستن کنن براش دعا گرفتن حالا دختره چندتا بچه داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ترس نداره حقیقیه ببین من شبل خوابای بدی میدیدم وخواب جن و.. وکارام اصلا جلو نمیرفت وهمیشه حالت خسته ...

الان خوبی😕😕😕😕  چرا باید بیان سراغ تو؟؟

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
میدونم 😕ولی شرایطش خیلی حاده انگار

همینجوری آدم اینطور نمیشه. باید به دنیاشون ورود پیدا کنی تا وارد دنیات بشن .یا از طریق جادو جنبل یا اینکه خودت جذبشون کنی .تمرین های یوگا خیلی کلمات شرک آمیز و حرفهایی که میزنن برمیگرده به ژاپنی های بت پرست و هندوها 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
فکر میکنی بعضی ها با همزادشون زندگی میکنن یکی میگفت خواب بودم دیدم توی اشپزخونه صدا میاد رفتم نگاه ک ...

اخه تو حرفهای استارتر و بخون واقعا دچار مشکل شده. کلا داستانش نشون میده از لحاظ ذهنی بهم ریخته معلومه حالش بده.پسرش 11-12 سالشه اینهمه ترس از دست دادنش رو داره یه جور فوبیا شدید داره که مسلما به بچش هم داره منتقل میکنه. بنظرم اون چیزهایی ک میگید برای این خانم نیست فقط ترسشو بیشتر میکنید

2738
اوکی نگران نباشید  آیه الکرسی خیلی موثر  سوره ی نمل در ۴گوش منزل  سوره ی یس سوره ...

اینا تاثیر داره ولی جلوشونو نمیگیره من دارم میگم بچه ام موقع اذان حالش بد میشد از بدو تولد پسرم صدای قران روزی نبود که توی خونه پخش نشه چون دخترم کلاس حفظ قران میرفت شب با صدای زیارت عاشورا میخوابن بچه هام ولی پسرم همچنان اذیت میشد تا زمانی که دعا گرفتیم 

اصلا‌ اگه اهلش بودم که تا حالا سراغ این چیزا رفته بودم با لین حجم از مشکل

کجایی هستی عزیزم 

میدونی که دعا زمان خاص داره یعنی بعداز یه مدت باطل میشه مداوم بگیر نزار به حالت قبل برگردی به خدا من ...

نمیدونم دنبال راهی هستم که از خودم دور کنم برای همیشه . ولی نمیدونم چطور دعا گم بشه باز میشم همون ادم

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
اینا تاثیر داره ولی جلوشونو نمیگیره من دارم میگم بچه ام موقع اذان حالش بد میشد از بدو تولد پسرم صدای ...

تازه من پیش کلی دعانویس با حاج اقا مشکل پسرمو مطرح کردم همه میگفتن مشخص در اینده خیلی مومن میشه فقط یکی بلافاصله گفت داره اذیت میشه الان خداروشکر خیلی خوبه ولی همش ترس شو هم داریم که یبار دیگه گریه کنه

همینجوری آدم اینطور نمیشه. باید به دنیاشون ورود پیدا کنی تا وارد دنیات بشن .یا از طریق جادو جنبل یا ...

اره 😕😕😕😕 یه سری ادما دنبال دعان این مشکلات واسشون پیش میاد دیدم که میگم

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
نه. ولی با اکراه شدید گوشت میخورم دلیلش چیه اینو پرسیدی

باید گوشت بخوری من تا 25 سالگی گیاهخوار بودم و اونارو تو بیداری میدیدم تو خواب هم نه واضحه واضح عقد که کردم باشوهرم تیک شدید گرفتم درس ازشب خواستگاری شروع شد وصورتم کاملا کج شد خ وحشتناک شد صورتم همه اسم یه بیماری عجیب رو میوردن وترسناک ولی من تا دوسال بعدش که گوشت خوردم هم بیماریم درس شد هم دگه ندیدمشون اونابامن کامل تو بیداری صحبت میکردن

وزن اولیه 79 وزن هدف 65  پیش به سوی لاغری و به امید مادرشدن💪❤
2706