2737
2734
عنوان

به نظرتون من مشکل دارم یا بچم؟یا نیروی بدی تو زندگیم هست

| مشاهده متن کامل بحث + 5718 بازدید | 269 پست
ن ندیدم جرت دیدنشم ندارم من ادم ترسوییم میدونم بعد دید نش مریض میشم 

به هیچ وجه نگاه نکنید من شخصا دیدم و خیلی بد بود آبجی خودم قبل عقدش با ما نگاه کرد الان از پسرشم میترسه

آقا هستم🕵️‍♂️
فردا صبح یک کار انجام بدین اگه باباش هست  صدا اذان بذارید تو خونه اگه بچه در رفت باید حتما بب ...

o.O

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کی من؟؟مگه چی گفتم؟؟؟ فقط چیزی که شنیدم این که تو جاهای خرابه و جاهای با ارتفاع زیاد هم خونه می ذار ...

ایشون خودشون مشکل دارن دیگه شما نباید بیشتر بترسونینشون.بجای این حرفا بهشون بگید ک درمان کنن خودشونو.

2728
تحصیل کرده ها نمیترسن ؟ به وجود جن اعتقاد دارم ومیدونم بعضی از اونا میتونن به انسان نزدیک بشن واذیت ...

بسم الله رحمان رحیم😕😕

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
2738
نمیدونم واقعا شاید مادر اینجا توهم میبینه و مادر ضرر دیده باشه به هر حال یه مشکلی واقعی وجود داره

خدا کنه توهم باشه😕😕

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
ینی جنی شده  بچه😕😕

چن وقت پیش بعداز طهر بود از خستگی رو مبل خوابم برد با صدای بسته شدن در حیاط بیدار شدم دیدم بچم نیست دویدم تو کوچه دیدم داره میره سرکوچه سمت مغازه ها انقد تند میرفتم بهش نمیرسیدم یه ان سرمو انداختم پایبن تو حال خودم بودم دیدم دیگه سرکوچه رسیدم و بچم نیست خیلی هول شدم رفتم تو تک تک مغازه ها نگاه کردم دیدم نیستش برگشتم تو کوچه دیدم لواشک بدست داره میره خونه . ینی غیرممکنه تو چند ثانیه لواشک خریده باشه و از مغازه اومده باشه بیرون و من ندیده باشمش

من کاری به وجود یا عدم وجود جن ندارم.طبق نظر قران قبول میکنم که هست ولی اکثر این اتفاقا واقعی نیست ب ...

فکر میکنی بعضی ها با همزادشون زندگی میکنن یکی میگفت خواب بودم دیدم توی اشپزخونه صدا میاد رفتم نگاه کردم تا یکی داره ظرفامو میشوره یا وقتی سفره میندازم تا تمام وسایل بیارم وقتی میشینیم میبینم عذایی روی سفره کم شده تازه این طرف همزاد خوب داشته که اذیتش نکرده اما خیلی ها همزادشون بده

تحصیل کرده ها نمیترسن ؟ به وجود جن اعتقاد دارم ومیدونم بعضی از اونا میتونن به انسان نزدیک بشن واذیت ...

گفتم ک بحث جن نیست.ایشون مشکل روحی روانی  دارن.وگرنه کسی وجود جن رو منکر نمیشه.استرس خیلی عوارض دارن ک ایشون متاسفانه مشکلشون خیلی حاد شده

استارتر من از تاپیکت میرم ولی حتما بروپیش روانپزشک مشاوره هم برا این حجم از استرس نمیتونه کاری بکنه باید دارو درمانی بشی لطفا برو تا تو خوابو بیداری خدایی نکرده کاری دستت خودت ندادی

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
2706