2703
2553
عنوان

به نظرتون من مشکل دارم یا بچم؟یا نیروی بدی تو زندگیم هست

| مشاهده متن کامل بحث + 5718 بازدید | 269 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه والا همه چیز واقعی. بعدم که رفتم تو اتاق دیدم بچم رو تخته و بیداره چشماش باز گفتم چرا هرچی صدات ک ...

بیچاره بچه هنگ کرده دیگه منم بودم صدایی ازم در نمی اومد والا، پیش یه روانشناس برو حتما"

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 
2720
خدایی جرات نمیکنم برگردم پشتمو نگاه کنم خودم چند وقت پیش شب خوابم نمیبرد رفتم رو بالکن چایی بخورم شب ...

ای بابا 😁 بچه ها معضلی شدن 

آبجی ما هم ازدواج کرد از بچش می ترسید بعضی وقتها .عروسک های بچه رو هم همش خز میخره میگه عروسک باطری خورها و صورت دارها تسخیر میشن

ما اشتباه کردیم یه فیلمی تو آین سبک نشونش دادیم قبل عقدش

حالا شمام مثل آبجی ما😅😅😅😅

یه آیه الکرسی همه چی و حل میکنه

آقا هستم🕵️‍♂️
خرافات نیس چیزی ک خدا تو قرانش گفته چطور میگی خرافات

یعنی شما باور میکنید این داستان رو.ایشون‌توهم  دارن.بهتره برن درمان شن.چون ممکنه واسه خودشون و بچشون مشکل درست کنن.بحث جن جداست.ایشون ذهنشون درگیری داره.

2714
یعنی شما باور میکنید این داستان رو.ایشون‌توهم  دارن.بهتره برن درمان شن.چون ممکنه واسه خودشون و ...

نه خانم اینا عادی آبجی ماهم اینجور شد ازبس فیلم وحشتناک قبل عروسیش واسش میذاشتیم‌ 

آقا هستم🕵️‍♂️
2706