عنوان

به نظرتون من مشکل دارم یا بچم؟یا نیروی بدی تو زندگیم هست

| مشاهده متن کامل بحث + 5718 بازدید | 269 پست
دنبالش راه افتادم رفتم تا ته کوچه ولی اون ادم خیلی تند راه میرفت سریع دور شد برگشتم خونه داشتم جیغ م ...

فیلم ترسناک زیاد نگاه نکنین تاثیرش همین چیزهاست

آقا هستم🕵️‍♂️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دنبالش راه افتادم رفتم تا ته کوچه ولی اون ادم خیلی تند راه میرفت سریع دور شد برگشتم خونه داشتم جیغ م ...

گلم جن واجنه همزاد همش حقیقت هستن بخدا ده سال کم نیست گفته بودید مداوم خواب میبینید چرا کاری نکردید تا الان دیگه ما حتی سوره جن هم داریم 

ولی خیلی واضح صدای بسته شدن در حیاطو شنیدم که از خواب پریدم 

ترس داری همه کسایی مشکل شما رو دارن همینو میگن پیش یه‌مشاور برو و حتما به فکر درمان باش تا مشکلت حاد تر نشده عزیزم

حتی بچمم آدم عجیب غریبیه اون همه من با وحشت اسمشو صدا میکردم اصلا جوابمو نمیداد رو تخت کاملا بیدار ب ...

حتما حتما برو پیش روانپزشک گلم .احتمالا خواب نما شدی

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
وای بچه ام از پشت غلت خورد روم زهره ترک شدم 😲 خدایی نکن 😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😰🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂خیلی خفن بود 

آقا هستم🕵️‍♂️

بچه خواب بوده اسی بختک افتاده روش راه نیوفتاده که تو کوچه 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2706