2726

دیشب ساعت ۱۰ونیم منو پسرم تو هال خوابمون برد یادمه پتو هم کشیدم روش که سرمانخوره تو حدود ساعت ۱۱ با صدای بسته شدن در حیاط از خواب پریدم و دیدم پسرم کنارم نیست . با وحشت تمام عین سکته ایها بلند شدم و دویدم تو کوچه دیدم یکی که از پشت سر عین پسرمه داره اخر کوچه میره .منم دنبالش راه افتادم

پس چرا تو تاپیک بختکت نگفتی جدا جدا میگی

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
😐😐😐خب؟؟؟

دنبالش راه افتادم رفتم تا ته کوچه ولی اون ادم خیلی تند راه میرفت سریع دور شد برگشتم خونه داشتم جیغ میردم و اسم بچمو صدا میزدم که دیدم تو اتاق رو تخته

دنبالش راه افتادم رفتم تا ته کوچه ولی اون ادم خیلی تند راه میرفت سریع دور شد برگشتم خونه داشتم جیغ م ...

مشکل از شماست افسردگی داری ولی به فکر درمان نیستی اخر بچه رو هم دیوونه میکنی

وای نگو ترسیدم😭

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

وای بچه ام از پشت غلت خورد روم زهره ترک شدم 😲 خدایی نکن 😂😂😂

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2706