2726
آره ولی عمل نمیصرفه نه؟زنداداش من خیلی بدتر بود با پیلاتس خیلیییی خوب شده،رژیمم فکر کنم میگیره

اره بابا انقدهیکلای داغون هس این چیزی نیس من رژیم ک نمیتونم بگیرم ولی خوراکمو کم کردم و یه برنامه شکم وپهلو هم دارم ورزش میکنم

ما ازتبار بغضیم ،آسودگی روانیست...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ورزش امتحان نکردی استارتر؟

۱۰ روزه دارم میرم فقط انرژیم کمه  . مکملهای ورزشی بگیرم به نظرتون یا همون شیر خشک و لیمو و ویتامین e کافیه 

من بی تو ناله فراوون میکنم .... گریه چو بارون میکنم .... لطفا با لحن جواد یساری خوانده شود  :/

من پودرجلبک دریای گرفتم ازعطاری خیلی رو اشتهام تاثیر گزاشته من شب تاصب ۵-۶بار غذاوشیرینی میخوردم و دوسه تابشقاب برنج الان یه وعده فقط ی بشقاب اونم بزور امتحانش کن

۱۰ روزه دارم میرم فقط انرژیم کمه  . مکملهای ورزشی بگیرم به نظرتون یا همون شیر خشک و لیمو و ویتا ...

نمیدونم عزیزم من باشگاه نمیرم کسی نیس بچهامو نگه داره توخونه حرکات شکم وپهلو رو میرم ازاینام سردرنمیارم

۱۰ روزه باشگاه ثبت نام کردم روزی یکساعت ورزش و دستگاه 

سلام عزیزم کنار ورزش باید یه رژیم درست و سالم هم داشته باشی تا شکم و بازوهات کوچیک تر بشن 

در خصوص جراحی پیکر تراشی، تاپیک تازه ی  منو بخون 

فکر می کنم برات مفید باشه 

هله هوله میخورم کارد بخوره تو این شکم  :/

عزیزم، بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و گروه های غذایی رو توش داشته باشه تا بدنت دچار کمبود و عوارض نشه، من چند وقت پیش رژیم داشتم،. خدا رو شکر راضی بودم، برنامه ورزشی هم از خودش گرفتم که توی خونه انجام بدم چون وقت رفتن به باشگاه و ندارم، هم خوب کم کردم هم متناسب دارم میشم 

لینک کانال دکتر تغذیه مو که ازش رژیم گرفتم برات می فرستم، امیدوارم به کارت بیاد، 🌹

اینم لینکش 👇

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

اگر قصد فیت شدن سینه ب ا س ن وشکم رو داری از دوره های این خانم استفاده کن کارش عالیه من بعد زایمان افتادگی سینه وزیرشکمم افتضاح بود بادوره های ایشون عالی شده بدون گرسنگی وورزش سبک درمنزل نیازی به هزینه ودرد هم نیست ایدی تل گرامشون دارم هنوز انشالله به کارتون بیاد f-ttttt33@اسمشون فاطیما بود