2703
2713
عنوان

چرا؟؟

162 بازدید | 14 پست

چرا همیشه کسایی که بی مسئولیت و بد و ظالمن تو کارهاشون موفق ترن و تو زندگی خوشبخت ترن؟واقعا باید برا موفقیت بد بود؟خیلی سعی کردم بد بشم مثله همه آدمای بد دور و ورم ولی نتونستیم کاش میتونستم کاش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
حتی اگه اون طرف یکی از اقوام درجه یک باشه که باطن زندگیشو دیده باشم؟

تو این مملکت هیچی و هیچکس سر جای خودش نیست.

زندگی شطرنج دنیا و دل است.. قصه ی پر رنج صدها مشکل است.. شاه دل کیش هوسها می شود.. پای اسب آرزوها در گل است.. فیل بخت ما عجب کج می رود.. در سر ما بس خیالی باطل است.. ما نسنجیده پی فرزین او..غافل از این که حریفی قابل است.. بادل صدیق ما او حیله ها..  دارد و از بازیش دل غافل است.. مهره های عمر من نیمش برفت..  مهره های او تمامش کامل است....‌‌

اگه بی مسئولیتی تو محیط کار باشه اگه بند پ درکار نباشه بلاخره دست آدم رو میشه و مقامشو ازدست میده.. ولی آدمای بدو ظالمی هم داریم که خیلی باهوش و بادرایتن و بواسطه عقلشون پیشرفت کردن وربطی به ظالم بودن نداره اون پیشرفتشون..اما اینم بگم که حق الناس بی جواب نمیمونه دیرو زود داره ولی آخر ظالم و میسوزونه..

حتی اگه اون طرف یکی از اقوام درجه یک باشه که باطن زندگیشو دیده باشم؟

عزیزم تو باطن زندگی عزیز ترین کسات مثل مامان و باباتم نمیتونی بفهمی. 

چه برسه به دیگران. هر کسی یه اسراری داره که فقط خودش میدونه و خدا.

شاید همونی که میگی ادم بدیه خیلی بهتر از شما باشه .

تو بهترین تلاشتو بکن و خودتو با کسی مقایسه نکن تا موفق بشی

اگه بی مسئولیتی تو محیط کار باشه اگه بند پ درکار نباشه بلاخره دست آدم رو میشه و مقامشو ازدست میده.. ...

راضی به سوختنشم نیستم نه حاضرم ببخشمش نه حاضرم جواب کارشو بگیره خیلی حسه گنگیه

2706