2726
عنوان

تب دخترم

71 بازدید | 9 پست

مامانا دخترم از دیروزه تب کرده.

دکتر بردم استا داده و گفت اگه با تن شویه و استا پایین نیومد بروفن بده ک من ۱۱ شب مجبور سدم بروفن بدم.

الان دخترم دوباره تب داره.شیاف بذارم؟ تن شویشم کردما ولی پایین نیومد...یاداوری کم ک ۱۱ بروفن دادم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تجربه بچه ها

من پیاز نصف میکنم میکشم رو شقیقه هاش ۷ ماهش دخترم انی سرد میشه😘الهی بهتر بشه گلم

من همیشه سیب زمینی و پیاز و پوست میکنم قاچ میزنم میزارم کف پای بچه تب و میاره پایین،پیاز بالا سرشم بذار

کاسنی خیلی خوبه، با کاسنی پاشویه کنی عالیه.

پیاز حلقه شده  بذاری کف پاش و یه جوراب نازک بپوشونی هم خیییلی خوبه.

عرقه کاسنی دارم خالی بهش بدم:؟

من ک خالی اندازه ی استکان میدم ب بچها اگه تب داشته باشن

بین اگه عرقیات خنک داری مثل کاسنی چیزی بهش بدی بخوره خوبه

سیب زمینی رو ورقه ای ببر بذار تو سرکه.بعد بذار رو پیشونیش

گلم اگه تب داره الکل سفید و بریز تو آب پاشویه کن نبش پایین میاد

گلاب ضد ویروس و ضد گلو درد است و تب را پایین می آورد، بخصوص اگر با گلاب بیمار را پاشویه کنید و روی کبد او یک دستمال آغشته به گلاب بگذارید

اگه احساس کردید تب دار و بیقرار هست میتونید هر هشت ساعت هفت عدد سیاهدانه بهش بدید با آب قورت بده ولی اگه کوچیکه و نمیتونه هر هشت ساعت به اندازه یه عدس از ترکیب سیاهدانه و عسل بهش بدید

دوتا پارچه نم دار کن ببند دور مچ پاهاش

من هروقت دخترم تب میکنه اب و نمک درست میکنم.نمکشو زیاد میزنم.جوراب دخترمو میزارم داخل اب نمک و کامل ابشو میگیرم و نمدار پای دخترم میکنم

جوراب آغشته به آب لیمو طبیعی بکن بپوشونش

چند بار این کار تکرار کن تا تبش پایین بیاد

پاشویه باگل ختمی هم خوبه به پیشونیش هم بزن