1464
1411
عنوان

خانواده ی شوهر

1043 بازدید | 69 پست

این ماجرا برمیگرده به پارسال،شوهرم بخاطر اینکه گوشیش دستم بود و داشتم عکس میدیدم عصبی شد و زنگ زد به خانواده خودش که من این زن رو نمیخوام وشده هر چی دارم رو میدم و طلاقش میدم همینطور به خانواده من هم خودش زنگ زد شماره ی مامانم رو هم نداشت ولی باباش بهش شماره داد وبه مامانم زنگ زد گفت نمیخوامش و میخوام طلاقش بدم و بهم میگفت برو خونه پدرت واول خودش از خونه رفت بیرون و من هم بعدش رفتم خونه پدرم.

و من داخل پیام های خودش ودوستش رو دیده بودم که درباره ی زن خراب حرف زده بودن و از تمام پیامهاشون عکس گرفته بودم.وداخل گوشیم ذخیره کرده بودم.

ورفتم از تمام پیامها پرینت گرفتم یه شب بابام به شوهرم زنگ زد و گفت بیا خونه تا حرف بزنیم و اونم گفت فردا شب میام

خیلی نگذشت که پدرشوهر زنگ زد و گفت فردا شب با تمام دخترام و بقیه میام حرف میزنیم پدرم گفت همه لازم نیست که بیان دونفر بزرگتر بیان که تکلیفشون رو مشخص کنیم و پسرت گفته میخوام طلاق بدم بیا مشخص کنه تاریخو وپدر شوهر هم گفت نه و همه میایم.

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436
ببخشید عزیزم پرینتو چطورگرفتی و چ خطی شرمنده وسط بحث پرسیدم

اول از پیام ها عکس گرفته بعد رفت رو کاغذ چاپ کرده فکر کنم منظورش این بود

دخترم یعنی دنیام همسرم یعنی زندگیم
8

خب؟

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕

بابام گفت فردا میرم خونه خواهر بزرگترش که همسن مادرم میشه خواهرش وازتمام پیامها که پرینت گرفته بودیم و برد و بهشون نشون داد و گفتن که دختر ما چیزی نمیاد بگه از این رفتارهاش ولی این پسر هر اتفاقی که میفته به ما زنگ میزنه و میگه.

گذشت تا ظهر همون روز شوهرم زنگ زد خیلی حرفهای چرتی به بابام زد و خیلی نگذشت که خودش و دوتا از خواهراش اومدن در حیاطمون خواهرش اینقد حرفای زشتی زد وسنگ میزدن داخل در وفحشای رکیک و کثیف که همه اش لایق خودش بود ولی ما درو از نکردیم وزنگ زدیم به پلیس که پلیس اومد و از خونه دورشون کرد.

و چه حرفای زشتی که مادر شوهرم و پدرشوهرم میزدن و بعدها به گوشمون رسید.

1396

خب؟

من معشوقم...معشوق یه عاشق  ما هر دو منتظر اون روزی،هستیم که دست هامون تاابد تو هم گره بخوره   برای بهم رسیدن و خوشبخت شدنمون یه صلوات بفرست   ممنونم ازت مهربون 
1514