2737
2734
عنوان

وای توروخدا دارم دیونه میشم نصفه شبی به دادم برسید درباره ختنه پسرمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1571 بازدید | 112 پست
مگر تونستم از پسشون بربیام....  تازه آخرش یک سیلی هم خوردم که اعتراض کردم شیرم هم خشک شد و ... ...

من متوجه نشدم یعنی چی چسبندگی داشت؟ 

دفعه اول که ختنه شد مشکلش چی بود؟ 

الان خوبه؟ مشکلی نداره؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه الان مگه عصر حجره خودت تو خونه ختنه کنی.چقدر بی فکرن یه عده اخه

اقا من خوندم پیامشو 

نگفته تو خونه ختنه کردن

ولی شما از کجا فهمیدی عایا

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
خیلی جیش کرده...  ینی بازی بزارم درست میشه؟ آخه اونجا همون اول ک آوردن گفتن پوشک کن و باز نزار

میدونم عزیزم روز سوم چهارم اینا بود مال پسرم همینطور شده بود انگار اصلا سوراخ نداشت

پماد زدم نیم ساعت بعد که جیش کرد سوراخش باز شد

2728
میزارم از پیروز یه بار دیروز دوبار هرکدوم ی ربع تو آب گذاشتم میترسم

ن با پماد چربش کن خودت ی کوچولو باهاش بازی بازی کن کنده میشه پسر منم داشت خدا شاهده اصلا نترس

دوس دارم زندگی رووووو.........

خانومای گل... بچه اگ جیش نکنه راحت می‌خوابه؟ یا شیر میخوره؟ بیقراری نمیکنه؟ آخه پسرم ن گریه میکنه ن بیقراری میکنه شوهرم میگه اگ جیش نمیتونی بکنه خیلی میکرد

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
من متوجه نشدم یعنی چی چسبندگی داشت؟  دفعه اول که ختنه شد مشکلش چی بود؟  الان خوبه؟ مشکلی ...

پوست زیرش چسبیده بود برنداشته بود بعد نافرم شد

الان ببخشید انگار سگ سرشو خورده نامتقارن و زشته 

هرچی آرزوی خوب مال تو 
2738
اقا من خوندم پیامشو  نگفته تو خونه ختنه کردن ولی شما از کجا فهمیدی عایا

فکر کنم اون پیامشونو حذف کردن چون اینطور نوشته بودن

جهل نرمترین بالشیه که هرکسی میتونه زیر سر بگذاره و سالها بگیره با خیال راحت بخوابه ...
خانومای گل... بچه اگ جیش نکنه راحت می‌خوابه؟ یا شیر میخوره؟ بیقراری نمیکنه؟ آخه پسرم ن گریه میکنه ن ...

اگه جیش داشت و نمیتونست خونه رو میذاشت رو سرش!! 

اگه راحته و خوب شیر میخوره استرس نگیر

یعنی اینقدر بی رحمه که نوه اش رو واسه آرزوهاش قربونی کرد تازه انداخت سرمن که پوشکش کردی مراقبت نکردی ...

فقط یادت نره این مورد رو همیشه به همسرت یاداوری کنی یادش نره چرا دیگه اجازه دخالت در کارهای پسرتو بهشون نمیدی خیلی عصبانی شدم 😡😡چقدر پدربزرگ نادونیه 😡😡

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
میدونم عزیزم روز سوم چهارم اینا بود مال پسرم همینطور شده بود انگار اصلا سوراخ نداشت پماد زدم نیم سا ...

الان بازش کردم دعا کنین جیش کنه منم راحت شم

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
فکر کنم اون پیامشونو حذف کردن چون اینطور نوشته بودن

اهان

من هی خوندم

دیدم نگفته خونه و...

ی لحظه گفتم حس ششم داری ک متوجه شدی😦

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
یعنی اینقدر بی رحمه که نوه اش رو واسه آرزوهاش قربونی کرد تازه انداخت سرمن که پوشکش کردی مراقبت نکردی ...

ای واویلا چقدر بیشعوره‌.دختر اعصابم خراب شدا.

جهل نرمترین بالشیه که هرکسی میتونه زیر سر بگذاره و سالها بگیره با خیال راحت بخوابه ...
2706