2726
عنوان

بنظرتون چی میشه که یه مرد چشم رو خیانت عیان زنش میبنده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3244 بازدید | 134 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب شاید شرایط دیگه ای باشه مثلا اینکه اون زن مادر بچه هاش باشه یا مادر خوبی هم برای بچه هاش باشه .

به نظر من هیچ انسان خائنی نمیتونه مادر یا پدر خوبی باشه 

بچه هم که بزرگ شه به راحتی رو در روش وامیسته و حقم داره

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2728

رفتم دم پنجره دیدم همسایه ها جمع شدن جلو در خونمون

مرد همسایه بالایی هم بدوووو از پله ها دویید پایین و هی میپرسید کو؟

کجا رفت؟

قلبم داشت از جا کنده میشد،فکر کردم زنشو پرت کرد پایین

که یهو صدای زنش از بالا اومد و داشت تو راهرو با تلفن حرف میزد

به مادرش میگفت تورو خدا زود بیاید اینجا این الان منو میکشه

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
خب شاید شرایط دیگه ای باشه مثلا اینکه اون زن مادر بچه هاش باشه یا مادر خوبی هم برای بچه هاش باشه .

مگه هر کی مادره خوبه اگه خیانت کرد باید ببخشیدش زن خیانتکار و مرد خیانتکار رو باید اتیش زد

به نظر من هیچ انسان خائنی نمیتونه مادر یا پدر خوبی باشه  بچه هم که بزرگ شه به راحتی رو در روش ...

چرا من بعضی هارو تو نی نی سایت دیدم که میگفتن گرچه شوهرشون خیانت کرده یا همسر خوبی براشون نبوده ولی پدر خوبی برای بچها بوده و هست

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
چرا من بعضی هارو تو نی نی سایت دیدم که میگفتن گرچه شوهرشون خیانت کرده یا همسر خوبی براشون نبوده ولی ...

گلم اونا با این فکر خودشون رو توجیه میکنن واسه ادامه ی زندگیه که میدونن از دست رفته متاسفانه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
مگه هر کی مادره خوبه اگه خیانت کرد باید ببخشیدش زن خیانتکار و مرد خیانتکار رو باید اتیش زد

پس اون بچه ی بی گناه حق اش چی میشه؟چرا باید از وجود مادر یا پدر محروم شه؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

دیدم صدای زنه که داره میاد پس چی بود پرت شد؟

همسایه ها هم میگفتن رفت اونجا،فرار کرد رفت اونجا(خونه رو به رویی رو نشون میدادن)

همین گیر و دار بود که پدر و مادر و برادر زنه رسیدن

شروع کردن داد و بیداد ک چخبره چرا دادو فریاد میکنید آبرومون بردید و....

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
2706