2726
عنوان

لکه صورتی و درد تخمدان و کمر

1306 بازدید | 27 پست

لکه بینی صورتی دارم....تو اقدام بودم ۴ روز از موعدم گذشته...کمرم و گاهی زیر دلم و تخمدانهام درد میگیره...علتش چیه؟ یعنی دارم پریود میشم؟؟؟؟؟

داروی خاصی این ماه مصرف کردین؟؟

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه تا فردا پری نشدین تست بزنین...انشاالله ک باردار باشین

شایدم داره پری مییاد..مال منم ماه قبل ۴روز لک بینی داشتم

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢
اگه تا فردا پری نشدین تست بزنین...انشاالله ک باردار باشین شایدم داره پری مییاد..مال منم ماه قبل ...

ای خداااا پریود نشم😭😭😭میخواستم اخر هفته ازمایش بدم ....امیدوار شدم گفتم ۴ روز گذشت و پریود نشدم لابد باردارم😪

اگه تا فردا پری نشدین تست بزنین...انشاالله ک باردار باشین شایدم داره پری مییاد..مال منم ماه قبل ...

الانم هی دردم‌میگیره اروم میشه...کمرمم درد میگیره...من تو پریودام‌کمردرد نداشتم اصلا

الانم هی دردم‌میگیره اروم میشه...کمرمم درد میگیره...من تو پریودام‌کمردرد نداشتم اصلا

حتما فردا تست بزنین خبر بدین ب ماهم

حتما فردا تست بزنین خبر بدین ب ماهم

اگر با این حالم تونستم برم تست بگیرم،چشم خبر میدم...دعاکنید،خیلی امیدوار بودم...اخه حدود ۲ هفته پیش هم خون و لکه دیدم،احتمال دادم واسه لانه گزینی بوده باشه

2706