2733
2734
عنوان

بیاین عکس بیبی چک مثبت بذارین حال کنم😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 602 بازدید | 95 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اصلا نداشتیم.یه ماه که اقدام کردم و نشد رفتم سونو دیدم کیست دارم دکتردارو نوشت تاثیر اون بوده و ل ...

عزیزم برای مام دعا کن خدا بهمون دختر بده

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪
2731
عزیزم برای مام دعا کن خدا بهمون دختر بده

انشاا.. خدا یه دخمل سالم و صالح و خوشگل بهتون هدیه بده دختر عشقه بخدا من هیچوقت فکر نمیکردم بتونم کسیو بیشتر از پسرم دوست داشته باشم الان سه تاشونم برام عزیرن ولی دختر یه چیز دیگس

انشاا.. خدا یه دخمل سالم و صالح و خوشگل بهتون هدیه بده دختر عشقه بخدا من هیچوقت فکر نمیکردم بتونم کس ...

دلمونو آب ننداز😭😭😭😭😭😭😭

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪
2738
بله منم شنیدم گویا برای این دوستمون دختر شده

حالا من سرپسرم چون بچه اول بود جنسیت مهم نبودازپاکی تاپریودبعدی ی روزدرمیون اقدام داشتم مدل نزدیکیم هم رودرروبود که پسرشد.

واقعا تاثیر داره ؟؟من 5 سال جلوگیری طبیعی داشتم میخوام اقدام کنم بنظرتون طول میکشه

بستگی به بدنتون داره که هردوسالم باشید.منم دقیقاگذاشتم ۵سال گذشت بعداقدام کردم ماه سوم باردارشدم

بستگی به بدنتون داره که هردوسالم باشید.منم دقیقاگذاشتم ۵سال گذشت بعداقدام کردم ماه سوم باردارشدم

ببخشید یه روز درمیون رابطه داشتید ؟ 

شماره معکوسه لطفا سوال نفرمایید 
2706